Silikonové puzdro Army pre Samsung S6 modré

Silikonové puzdro Army pre  Samsung  S6 modré

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110175714


Nie je na sklade


6,66 € bez DPH 7,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Army overlay je maximálna ochrana vášho smartphonu v super módnom vojenskom štýle. Je vyrobený z pružného, flexibilného materiálu TPU, ktorý sa perfektne prispôsobí tvaru telefónu. Puzdro má zárezy pre fotoaparát a všetky porty, takže neobmedzuje prístup k základným funkciám zariadenia. Prekrytie je k dispozícii v niekoľkých farebných verziách.


Čítať viac


Detaily

ARMY

 

Maskáčový vzor si udržiava svoju popularitu a nezaostáva za ním ani dizajn ochranných krytov na mobily. Skutočne originálna kolekcia krytov s názvom Army zaujme nejedného priaznivca vojenského štýlu, ktorý je hlavne medzi mladými ľuďmi čoraz obľúbenejší.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne.

 

ORIGINALITA

Špičkové obaly s maskáčovým motívom sú znovu in. Vďaka nim môžete zo svojho smartfónu vykúzliť moderný doplnok, ktorý si zaručene všimnú aj ostatní. Z niekoľkých farebných prevedení si určite vyberiete vhodný pre vás.

 

SPOĽAHLIVÁ OCHRANA

Okrem prepracovaného dizajnu ponúka aj precíznu ochranu pred rôznymi poškodeniami, škrabancami, ale aj pred prachom a nečistotami. Pri jeho používaní sa už viac nemusíte báť, že sa váš telefón rýchlo opotrebuje a zničí. Zariadenie je bezpečne umiestené v pevnom obale, ktorý je veľmi odolný a zároveň sa aj ľahko prispôsobí, vďaka čomu ho rýchlo nasadíte na mobil.

 

PRESNÉ VÝREZY

Konektory, tlačidlá, fotoaparát, a rovnako aj reproduktor sú vám stále k dispozícii, keďže kryt má všetky výrezy presne na svojom mieste. Vďaka nim ostanú všetky potrebné ovládacie prvky plne prístupné, takže nebudete mať za potrebu pri nabíjaní telefónu alebo pri počúvaní hudby dávať puzdro dole.

 

INFO

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: OEM

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy pre porty

  • Vzor: maskáčový

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Silikonové puzdro Army pre Samsung S6 modré

    Kvalita
    Cena