AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Navigácia Garmin dezl LGV810 (8") pre nákladné vozidlá

Navigácia Garmin dezl LGV810 (8) pre nákladné vozidlá

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110447838

Značka: Garmin


Skladom u dodávateľa Dodáme do 2 dní


541,66 € bez DPH 649,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Veľká 8″ Garmin dezl LGV810 navigácia ponúka vlastný výpočet trasy na základe veľkosti a hmotnosti vášho nákladného vozidla, strategické odporúčania pre tankovanie a prestávky a vynikajúce plánovanie príjazdu.


Čítať viac

Detaily

Gps navigácia pre nákladné vozidlá

1

Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou.

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

dezl LGV800 je vybavené slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície cestné.

Samozrejmosťou je možnosť Bluetooth Hands Free. Okrem toho ponúka i možnosť komunikácie medzi navigáciou a dispečerským stanovišťom pomocou prepojenia s jednotkou na sledovanie vozidiel. V takomto prípade môže vodič s dispečerom komunikovať pomocou krátkych správ priamo cez displej navigačného zariadenia.

Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť Here, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných.

Zaraďte sa vždy do správneho pruhu. dezl je vybavený rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehľad a spoľahlivo sa dostanete do cieľa vašej cesty.

Na základe zadaného profilu je dezl LGV810 schopný vypočítať optimálnu trasu, ktorá vedie mimo obmedzenia ako napr. nízke mosty, úzke ulice, miesta s obmedzenou tonážou alebo mimo iné podobné dopravné obmedzenia. dezl LGV800 umožňuje nastaviť a uložiť do pamäti navigácie niekoľko samostatných profilov pre rôzne nákladné automobily s rôznou knfiguráciou, ktoré sa v prípade prenesenia navigácie z vozidla do iného vozidla dajú veľmi jednoducho prepínať.

Už žiadne zbytočné príslušenstvo.... Zariadenie stačí umiestniť do aktívneho držiaka a automaticky je napojené na nabíjačke s príjmom TMC .....

Naplánujte si svoju cestu vopred a do cieľa dorazíte načas. Plánovač trasy vám presne vypočíta cestu. Môžete si zadať prejazdové body, kadiaľ chcete ísť, ako dlho sa chcete zdržať na danom mieste, kedy chcete doraziť do cieľa.... Stačí uložiť a spustiť.

Jasný, farebný a multi-dotykový kapacitný displej s 8" uhlopriečkou je ľahko čitateľný a poskytuje všetky informácie dôležité pre vašu pohodlnú a bezpečnú jazdu.

 

 

 

 

 

 

 

1

Skvelý prehľadný displej

1

1

1

1

Veľmi jednoduché používanie

1

1

Skvelý pomocník na cestách

1

 1

Špecifikácia:

  • značka: Garmin
  • model: dezl LGV810
  • typ: navigácia do nákladného auta
  • farba: čierna
  • obsah navigácie: predinštalovaná mapa City Navigator Europe (45 štátov), možnosť sťahovania satelitných snímok BirdsEye, doživotná aktualizácia máp Európy, digitálny prijímač pre príjem dopravných správ
  • obsah balenia: navigácia, prísavkový držiak s napájaním magnetickým držiakom, držiak pre pevnú montáž skrutkami, 1" guľový adaptér s AMPS základňou, napájací kábel do vozidla, adhézny lepiaci disk na prístrojovú dosku, kábel USB, dokumentácia

Vlastnosti:

1

 

1

1

Recenzia

Recenzia k produktu: Navigácia Garmin dezl LGV810 (8") pre nákladné vozidlá

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.