AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Navigácia Garmin DriveSmart 76 MT-S EU (7") pre osobné vozidlá

Navigácia Garmin DriveSmart 76 MT-S EU (7) pre osobné vozidlá

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110430078

Značka: Garmin


Skladom u dodávateľa Dodáme do 2 dní


216,66 € bez DPH 259,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Či už ide o rodinnú dovolenku, víkendový výlet alebo každodenné dochádzanie do práce, 7″ satelitná navigácia Garmin DriveSmart 76 prináša novú úroveň slobody, pohodlia a pokoja na cestách. 7' navigácia s detailnými mapami Európy, bezplatnou a doživotnou aktualizáciou máp a príjmom dopravných správ, počasia a cien paliva prostredníctvom pripojeného smartfónu.


Čítať viac

Detaily

Zjednodušte si jazdu

1

Smartphone Link je nová technológia, prostredníctvom ktorej je možné prijímať aktuálne informácie o doprave a počasí po pripojení kompatibilného smartfónu cez dáta mobilných operátorov.

Napájanie je zabezpečené nabíjateľným lítium - iónovým akumulátorom s výdržou až do 1 hodiny na jedno nabitie.

Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji.

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

Zariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom USB-C kábla a cez bezplatný softvér Garmin Express si bezplatne zaktualizujete mapy.

DriveSmart 76 je vybavený slotom na micro SD karty, ktorý môžete využiť na doplnenie ľubovoľných máp z edície cestné. Maximálna podporovaná veľkosť je 32GB micro SDHC.

Stačí zapnúť Bluetooth a spárovať so smartfónom a razom je z navigácie hands-free sada.

Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť Here, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných.

Bezplatná aktualizácia máp počas celej životnosti zariadenia cez softvér Garmin Express.

Zaraďte sa vždy do správneho pruhu. Navigátor DriveSmart 76 je vybavený rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehľad a spoľahlivo sa dostanete do cieľa vašej cesty.

Naplánujte si svoju cestu vopred a do cieľa dorazíte načas. Plánovač trasy vám presne vypočíta cestu. Môžete si zadať prejazdové body, kadiaľ chcete ísť, ako dlho sa chcete zdržať na danom mieste, kedy chcete doraziť do cieľa.... Stačí uložiť a spustiť.

1

Vitajte v inteligentnej jazde

1

1

1

Stačí sa pozerať pred seba a riadiť

1

1

1

1

Špecifikácia:

  • značka: Garmin
  • model: DriveSmart 76
  • typ: navigácia do auta
  • farba: čierna
  • obsah navigácie: predinštalovaná mapa Európy, doživotná aktualizácia máp Európy, príjem dopravných správ, počasia a cien palív prostredníctvom pripojeného kompatibilného smartfónu s mobilnou aplikáciou Garmin Drive
  • obsah balenia: navigácia, prísavkový držiak do auta, napájací adaptér do auta s USB portom, napájací dátový kábel USB-C, dokumentácia

Vlastnosti:

1

 

1

Recenzia

Recenzia k produktu: Navigácia Garmin DriveSmart 76 MT-S EU (7") pre osobné vozidlá

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.