AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Vysávač a kompresor v jednom Extralink Lydsto handheld dust collector and air compressor 2in1 čierny

Vysávač a kompresor v jednom Extralink Lydsto handheld dust collector and air compressor 2in1 čierny

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110425685


Skladom v 2 predajniach

Dostupnosť v predajniach

57,50 € bez DPH 69,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Najnovší multifunkčný ručný vysávač Extralink vám pomôže vyčistiť všetky možné povrchy. Obsahuje výkonný motor s maximálnou rýchlosťou 80 000 ot./min. Tento výkonný systém využíva HEPA filter na zabezpečenie kvalitného čistenia požadovaného povrchu. Vysávač Extralink podporuje aj režim kompresora, ktorý dokáže nafúknuť pneumatiky alebo lopty na aute rýchlosťou 10 l/min. Zariadenie dokáže monitorovať aj tlak vo vnútri pneumatiky a po dosiahnutí požadovanej hodnoty automaticky vypne prívod vzduchu. Zariadenie je úplne sebestačné vďaka vstavanej 2500 mAh batérii.


Čítať viac

Detaily

Dva prevádzkové režimy

Jedno zariadenie na zber prachu a fúkanie vzduchu. Prepínajte medzi režimom zberu prachu a fúkaním vzduchu stlačením tlačidla. Extralink vysávač a kompresor sú dve funkcie dostupné z jedného zariadenia.

1

Vysokovýkonný motor

Použitie bezkomutátorového motora pomohlo predĺžiť životnosť. Na digitálne ovládanie na zvýšenie rýchlosti sa používa mikrokontrolér. Nečistoty a odpad sa ľahko zachytávajú rýchlosťou až 80 000 otáčok za minútu a odsávaním až 10KPa.

1

Dlhá výdrž batérie

Vďaka špičkovej vnútornej konštrukcii a schopnosti pracovať na dvoch 2 500 mAh lítiových batériách vám bezdrôtový ručný vysávač bez napájacieho kábla umožňuje pohodlne pozbierať prach z každého kúta a štrbiny vášho vozidla, aby bolo vaše vozidlo čisté.

1

Dobre premyslený dizajn

Špičkový dizajn hubice umožňuje jednoduché zbieranie prachu z kobercov, postelí, pohoviek, stolov a ťažko dostupných rohov, aby bol váš domov čistý.

1

Dvojitý filtračný systém a dvojúrovňový zber prachu

Vysávač Extralink má duálny filtračný systém, ktorý pozostáva z predfiltra z nehrdzavejúcej ocele 304 na zachytávanie veľkých nečistôt a prachových častíc a HEPA filtra na efektívne filtrovanie jemných prachových častíc, aby sa zabránilo sekundárnej kontaminácii. Filter je možné umyť čistou vodou na opätovné použitie, čím sa šetrí spotrebný materiál a chráni životné prostredie. K dispozícii sú nízke aj vysoké úrovne zachytávania prachu. Nízka hladina spĺňa základné požiadavky na čistenie, kde indikátor vždy zobrazuje bielo a produkt môže bežať približne 30 minút. Vysoká úroveň poskytuje väčší sací výkon pre hĺbkové čistenie a indikátor je vždy modrý, vysávač môže bežať približne 15 minút.

1

Rýchle nafukovanie

Kompresor Extralink umožňuje nepretržité fúkanie vzduchu bez vytvárania tepla vďaka svojmu jedinečnému dizajnu vzduchového kanála. Vnútorný ventilátor chladiča a prieduch výrazne znižujú nárast teploty pri fúkaní vzduchu a poskytujú rýchle otáčky motora. Jedinečný dizajn valca poskytuje vysoký prietok vzduchu 10 l/min a tlak vzduchu až 150 PSI. Pri plnej kapacite batérie je možné úplne nahustiť dve pneumatiky auta. Tento produkt je určený pre autá, motocykle, bicykle, skútre alebo nafukovanie lôpt. Umožňuje presne nastaviť požadovaný tlak pre ľahké nafukovanie.

1

Univerzálne rozhranie USB-C

Produkt je dostupný s obľúbeným rozhraním USB Type-C kompatibilným s nabíjacími káblami pre väčšinu mobilných telefónov a digitálnych produktov na trhu a možno ho nabíjať v aute, čo umožňuje nabíjanie kedykoľvek a kdekoľvek.

1

Špecifikácia:

 • značka: Extralink Lydsto
 • model: Handhelf dust collector and air compressor 2in1
 • typ: vysávač a kompresor v jednom
 • farba: čierna
 • maximálna sila nafukovania: 50 W
 • tlak pri nafukovaní: 3 - 120 PSI
 • sacia sila: 10 kPa
 • sila vysávača: 40 W do 70 W
 • dobra prevádzky: 15 až 30 minút
 • kapacita prachovej nádoby: 100 mL
 • napätie: 5 V
 • kapacita batérie: 2500 mAh
 • doba nabíjania: 3 až 5 hodín
 • maximálne otáčky: 80 000 rpm
 • hmotnosť: 500 g
 • rozmery: 315 x 55 x 55 mm

Recenzia

Recenzia k produktu: Vysávač a kompresor v jednom Extralink Lydsto handheld dust collector and air compressor 2in1 čierny

  Kvalita
  Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.