Plastové púzdro Beeyo Glossy pre Samsung A5 2017 zlatý

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110178702

Značka: Beeyo


Dostupnosť: Nie je na sklade


9,99 €

Special Price 5,00 € 4,17 € bez DPH

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Púzdro Glossy je pevné púzdro s pútavou kombináciou lesku a kovu.Je veľmi odolné. Má výrezy na fotoaparát a ostatné porty pre daný model telefónu. Navyše má magnetický povrch, ktorý ľahko upevníte k magnetickému stojanu, vo Vašom aute. Je v dispozícií v rôznych farbách.
Čítať viac


Pozrieť všetko príslušenstvo pre:

Samsung Galaxy A5 2017

Detaily

BEEYO GLOSSY

 

Elegantné kryty vynikajú štýlovou dvojitou kombináciou materiálov a rovnako aj dvojakým dizajnom, ktorý vás okamžite oslní svojím trblietavým efektom. Beeyo Glossy ponúkajú niekoľko farebných verzií, vy si už len vyberte vašu obľúbenú.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

DVOJITÝ DIZAJN A CHYTRÝ MAGNET

Lesklá kovová časť v hornom okraji obalu skvele ladí s trblietkami, ktoré zdobia zvyšok puzdra. Nekonečná hra odleskov umožní vášmu telefónu vyniknúť pri každej príležitosti. V kryte je nenápadne zabudovaný silný magnet, vďaka ktorému môžete zariadenie umiestniť do ktoréhokoľvek magnetického držiaka, samozrejme, bez obáv z pádu.

 

DOKONALOSŤ MATERIÁLOV

Puzdro v sebe spája kombináciu pružného, no zároveň odolného silikónu na bokoch obalu s plastom, ktorý tvorí celú zadnú stranu. Vďaka obom použitým materiálom je smartfón z každej strany maximálne chránený. TPU lemujúci okraj účinne zabezpečí aj ochranu hrán a pevnú fixáciu mobilného telefónu.

 

 

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA A POUŽÍVANIE

Aplikácia výrobku je veľmi jednoduchá a rýchla, práve kvôli stopercentnej kompatibilite s vybraným modelom smartfónu. Keďže obsahuje všetky výrezy a otvory, vôbec nebráni prístupu k ovládacím prvkom, konektorom a fotoaparátu. S týmto impozantným krytom máte možnosť natáčať rôzne zábery, pripájať zariadenia, ako sú napríklad slúchadla či nabíjačka, pretože ho počas akejkoľvek manipulácie so zariadením nemusíte skladať dole.

 

 

INFO

  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán), kov

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: Beeyo

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy pre porty, zabudovaný magnet

  • Výzdoba: trblietky

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Plastové púzdro Beeyo Glossy pre Samsung A5 2017 zlatý

    Kvalita
    Cena