AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Diárové puzdro Smart Canvas pre Apple iPhone 7/8 tmavo modré

Diárové puzdro Smart Canvas pre Apple iPhone 7/8 tmavo modré

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110148447


Skladom

Dostupnosť v predajniach

12,99 €

Special Price 6,50 € 5,42 € bez DPH

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Smart Fancy sa vyznačuje funkčnosťou, presnosťou a zaujímavými farebnými kombináciami. S ohnutým chrbtom môže byť puzdro vhodné ako stojan, keď chcete prezerať fotografie alebo videá. Vnútorné vrecká umožňujú uložiť platobné karty, dokumenty alebo bankovky. Dokonale namontovaná mäkká podložka udržuje telefón pevne na svojom mieste a magnetická spona ďalej chráni pred vypadnutím. Kufor je vyrobený z odolného materiálu a má všetky potrebné výrezy pre fotoaparát a porty.


Čítať viac


Detaily

Púzdro Canvas Book bolo vyrobené z kvalitných materiálov v štýlovaj farebnej kombinácii. Má elegantné prešívanie, zvonka aj zvnútra. Puzdro má pohodlnú magnetickú sponu a rozkladá sa aj ako stojan, čo uľahčuje napr. sledovanie filmov a prehliadanie internetu. Vo vnútri sú praktické priehradky na dokumenty a kartu. Telefón je bezpečne umiestnený v silikónovej vložke, ktorá je dokonale zladená s vyhradeným modelom zariadenia, ktoré má potrebné výrezy pre nabíjačku, tlačidlá hlasitosti a ďalšie funkčné tlačidlá, ako aj reproduktory a šošovka fotoaparátu.

11111111

 

  

 

 

 

Moderné a originálne Canvas Book puzdro. Dizajnové prešívanie a elegantné farebné kombinácie umožňujú dokonalú ochranu, dizajnové zvýraznenie Vášho smartfónu a poskytujú rovnakú slobodu jeho používania ako bez obalu.Použité materiál imitujú trendy rifľovinu, ekokoža dodáva punc luxusu a silikón zabezpečí Váš telefón pred drobnými nehodami zo všetkých strán.

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Smart Canvas pre Apple iPhone 7/8 tmavo modré

    Kvalita
    Cena