AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Diárové puzdro Smart Canvas pre Samsung Galaxy J3 2016 (J320) modré

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110130951


Nie je na sklade


10,82 € bez DPH 12,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Puzdro sa vyznačuje funkčnosťou, presnosťou a zaujímavými farebnými kombináciami. S ohnutým chrbtom môže byť puzdro vhodné ako stojan, keď chcete prezerať fotografie alebo videá. Vnútorné vrecká umožňujú uložiť platobné karty, dokumenty alebo bankovky. Dokonale namontovaná mäkká podložka udržuje telefón pevne na svojom mieste a magnetická spona ďalej chráni pred vypadnutím.
Čítať viac


Detaily

SMART CANVAS

Ak chcete vo svojom okolí zažiariť so štýlovým puzdrom, táto kolekcia vám ponúka jedinečnú možnosť. Kvalita použitých materiálov zabezpečí dlhú životnosť puzdra. Ukážte svoj štýl a vyberte si z mnohých farieb, ktoré Smart Canvas ponúka.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

 

POVRCH

Na povrchu je použitá obľúbená kombinácia elegantnej hnedej ekologickej kože s farebným textilným povrchom pripomínajúcim džínsovinu. Vonkajšia textúra obalu zároveň zabezpečuje protišmykovú funkciu, vďaka čomu vám telefón v takomto puzdre tak ľahko nevykĺzne z ruky.

 

VNÚTRO

Niekoľko úložných priestorov vám poslúži ako malá peňaženka, v ktorej môžete uschovať dôležité dokumenty, bankovky, kreditné alebo platobné karty. Mäkký povrch vnútornej časti puzdra smartfón dostatočne ochráni pred rôznym mechanickým poškodením. Do vnútra diáru Canvas je zakomponovaná silikónová vanička pre precízne uchytenie telefónu. Presné výrezy vám zanechajú plnohodnotný prístup ku všetkým konektorom a perifériám. 

 

FUNKCIA STOJANA

Kolekcia Smart Canvas nevyniká len štýlovým, prepracovaným dizajnom ale aj skvelými funkciami, akou je napríklad táto. Z puzdra môžete behom sekundy vytvoriť stojan tak, že jeho zadnú časť zložíte do horizontálnej polohy. Užite si tak pohodlné sledovanie filmov, videí alebo prezeranie fotografií, či sociálnej siete.

 

UZATVORENIE

Magnetická pracka jednoducho obal zatvorí a vy si ho už bez obavy z poškriabania displeja môžete uložiť do vrecka, kabelky alebo ruksaka.

 

INFO

  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán), eko koža, textil

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: OEM

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy na porty, funkcia stojana, vrecko na karty, magnetická spona

  • Vhodné pre:

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Smart Canvas pre Samsung Galaxy J3 2016 (J320) modré

    Kvalita
    Cena