AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Diárové puzdro Smart Canvas pre Samsung Galaxy S6/G920 čierno hnedé

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

  • -40 %

Napísať recenziu

SKU: 1110142458


Nie je na sklade


12,99 €

Special Price 7,80 € 6,50 € bez DPH

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Elegantné klasické knižkové púzdro, ktoré je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje dostatočnú ochranu pre Váš mobilný telefón.


Čítať viac


Detaily

SMART CANVAS

Ak chcete vo svojom okolí zažiariť so štýlovým puzdrom, táto kolekcia vám ponúka jedinečnú možnosť. Kvalita použitých materiálov zabezpečí dlhú životnosť puzdra. Ukážte svoj štýl a vyberte si z mnohých farieb, ktoré Smart Canvas ponúka.

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne .

 

 

POVRCH

Na povrchu je použitá obľúbená kombinácia elegantnej hnedej ekologickej kože s farebným textilným povrchom pripomínajúcim džínsovinu. Vonkajšia textúra obalu zároveň zabezpečuje protišmykovú funkciu, vďaka čomu vám telefón v takomto puzdre tak ľahko nevykĺzne z ruky.

 

VNÚTRO

Niekoľko úložných priestorov vám poslúži ako malá peňaženka, v ktorej môžete uschovať dôležité dokumenty, bankovky, kreditné alebo platobné karty. Mäkký povrch vnútornej časti puzdra smartfón dostatočne ochráni pred rôznym mechanickým poškodením. Do vnútra diáru Canvas je zakomponovaná silikónová vanička pre precízne uchytenie telefónu. Presné výrezy vám zanechajú plnohodnotný prístup ku všetkým konektorom a perifériám. 

 

FUNKCIA STOJANA

Kolekcia Smart Canvas nevyniká len štýlovým, prepracovaným dizajnom ale aj skvelými funkciami, akou je napríklad táto. Z puzdra môžete behom sekundy vytvoriť stojan tak, že jeho zadnú časť zložíte do horizontálnej polohy. Užite si tak pohodlné sledovanie filmov, videí alebo prezeranie fotografií, či sociálnej siete.

 

UZATVORENIE

Magnetická pracka jednoducho obal zatvorí a vy si ho už bez obavy z poškriabania displeja môžete uložiť do vrecka, kabelky alebo ruksaka.

 

INFO

  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretán), eko koža, textil

  • Výrobca: TelForceOne

  • Značka: OEM

  • Funkcie: ochrana telefónu, výrezy na porty, funkcia stojana, vrecko na karty, magnetická spona

  • Vhodné pre:

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Smart Canvas pre Samsung Galaxy S6/G920 čierno hnedé

    Kvalita
    Cena