AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Diárové puzdro Smart Look pre Huawei P10 Lite zlaté

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110168996


Nie je na sklade


10,82 € bez DPH 12,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Púzdro Smart Look je kombináciou perfektnej ochrany a skvelého štýlu. Taška je vyrobená z odolného materiálu so zaujímavou textúrou a príjemnou na dotyk. Produkt má mäkký vnútorný priestor, ktorý chráni obrazovku pred poškriabaním. Zadná časť je zložená tak, že je možné pohodlne umiestniť kryt horizontálne a pohodlne na prezeranie fotografií alebo videí. Puzdro je uzavreté na magnete skrytom pod krytom. Okrem toho, okno, cez ktoré môžete skontrolovať čas.


Čítať viac


Detaily

Smartlook

 

Elegantné, funkčné a s praktickým okienkom. Také je toto nádherné diárové puzdro na mobilný telefón z jednej veľmi obľúbenej kolekcie „Smart Look“. Tento druh puzdra si ľudia obľúbili najmä vďaka praktickej ochrane telefónu z každej strany, čo zabezpečuje aj odolnosť materiálov, z ktorých je tento obal vyrobený a taktiež v neposlednom rada aj vďaka prednému okienku, pomocou ktorého si môžu rýchlo skontrolovať čas a iné potrebné informácie zo svojho mobilného telefónu, čo zaručuje spokojnosť používania.

 

POVRCH

Toto puzdro je originálne vďaka svojmu zaujímavému povrchu. Detail je zameraný na jemnú štruktúru. Zaujímavé je aj priehľadné okienko v hornej časti predného pudra cez ktoré viete kontrolovať údaje na telefóne. Celkový efekt je podčiarknutý metalizovanou farbou na celom povrchu puzdra, ktorá sa za denného svetla leskne a jemne trblieta.

 

VNÚTRO

Vnútorný priestor puzdra Smart Look je z totožného materiálu ako vonkajšia časť puzdra a tak dokonale spolu ladí. Je jemný, mäkký a príjemné na dotyk aj na pohľad. Pôsobí tak jednotne, komplexne a veľmi elegantne a štýlovo. Tento druh puzdra ale vo svojom vnútri neponúka žiadne vrecko alebo iný odkladací priestor.

 Vo vnútri puzdra sa nachádza silikónový obal na váš mobilný telefón, ktorý presne pasuje na konkrétny typ telefónu, čím zabezpečuje pevné upevnenie a udržanie smartfónu v puzdre. Tento vnútorný silikónový kryt má výrezy pre všetky porty a fotoaparát, čím zaručuje dokonalé ovládanie a používanie vášho telefónu.

 

 

 

 

 

FUNKCIA STOJANA

Ďalšia úžasná a veľmi praktická funkcia toho puzdra Smart Look spočíva v možnosti si zadnú časť horizontálne poskladať a vytvoriť si tak „stojan“ pre váš smartfón. Týmto štýlom si môžete pohodlne prezerať seriály, filmy, videá alebo internet bez toho, aby sme museli svoj telefón stále držať v rukách.

 

UZATVORENIE

Tento typ diárového puzdra sa uzatvára silným magnetom bez pracky, čo je praktické pri každodennom mnohonásobnom používaní.

 

INFO

Puzdro z kolekcie Smart Look je neaktívne. To znamená že neobsahuje čip alebo magnet, ktorý by umožnil interakciu s telefónom.

 

Materiál: TPU (termoplastický polyuretán), plastický

Výrobca: TelForceOne

Značka: OEM

Funkcie: ochrana telefónu, výrezy na porty, funkcia stojana, vrecko na karty, magnetická spona

Vhodné pre:

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Smart Look pre Huawei P10 Lite zlaté

    Kvalita
    Cena