AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Diárové puzdro na Samsung Galaxy A13 A136 5G Smart Mono červené

Diárové puzdro na Samsung Galaxy A13 A136 5G Smart Mono červené

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110421193


Skladom u dodávateľa Dodáme do 7-10 dní


11,66 € bez DPH 13,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Líniu Smart Mono charakterizuje jemný vzor, ktorý na tmavej jemne vynikne v podobe nepravidelných línií. Puzdro je vybavené magnetom, ktorý ho chráni pred otvorením a má výrez na fotoaparát. Smart Mono možno použiť ako stojan na horizontálne sledovanie obrazovky smartfónu.


Čítať viac


Detaily

Smart Mono je esteticky príjemný obal na Samsung Galaxy S22 Ultra 5G G908, ktorý sa otvára do strany. Je vyrobený z TPU a PU materiálov. Vnútorný držiak smartfónu vyrobený z materiálu TPU je čierny, mierne pružný a pasuje k modelu smartfónu. Uzáver puzdra má jemný reliéfny vzor na grafitovom protišmykovom povrchu. Pohyblivá časť puzdra na vnútornej strane má navyše dve vrecká na vizitky alebo karty. Líniu Smart Mono charakterizuje jemný vzor, ktorý na tmavej jemne vynikne v podobe nepravidelných línií. Puzdro je vybavené magnetom, ktorý ho chráni pred otvorením a má výrez na fotoaparát. Smart Mono možno použiť ako stojan na horizontálne sledovanie obrazovky smartfónu.

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro na Samsung Galaxy A13 A136 5G Smart Mono červené

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.