AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Diárové puzdro na Xiaomi Redmi 10 Smart View Magnet book čierne

Diárové puzdro na Xiaomi Redmi 10 Smart View Magnet book čierne

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110414842


Skladom u dodávateľa Dodáme do 7-10 dní


12,49 € bez DPH 14,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Puzdro s technológiou SMART VIEW a funkciou prebudenia / spánku zariadenia. Určené pre telefóny s Androidom. Má špeciálne okno, na ktorom sa zobrazuje dátum a čas. Uzavreté na magnet. Puzdro je vybavené tenkým panelom, ktorý umožňuje zobrazenie dátumu a času po zatvorení flipu.


Čítať viac


Detaily

Puzdro s technológiou SMART VIEW a funkciou prebudenia / spánku zariadenia. Určené pre telefóny s Androidom. Má špeciálne okno, na ktorom sa zobrazuje dátum a čas. Uzavreté na magnet. Puzdro je vybavené tenkým panelom, ktorý umožňuje zobrazenie dátumu a času po zatvorení flipu. Sada obsahuje kartu s QR kódom, pomocou ktorej si stiahnete aplikáciu potrebnú na spustenie tejto funkcie, a unikátny kód, vďaka ktorému si môžete puzdro nakonfigurovať so svojím zariadením. Puzdro poskytuje vynikajúcu ochranu celému zariadeniu, chráni ho pred poškodením, poškriabaním a nečistotami a poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám a portom. Okrem toho má puzdro špeciálny otvor pre reproduktor, ktorý vám po zatvorení umožňuje voľne hovoriť. Puzdro je možné použiť aj ako stojan. To vám umožní bez námahy sledovať filmy a prehliadať obsah telefónu. Okrem toho má kryt funkciu zapnutia / automatického spacieho zariadenia. Otvorením puzdra sa zariadenie prebudí, zatiaľ čo zatvorením flipu sa smartfón uspí, čím sa výrazne zníži spotreba batérie; to všetko vďaka špeciálnym magnetom umiestneným v kryte.

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro na Xiaomi Redmi 10 Smart View Magnet book čierne

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.