AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Diárové puzdro Samsung na Samsung Galaxy S22+ 5G S906 EF-NS906PBE LED View čierne

Diárové puzdro Samsung na Samsung Galaxy S22+ 5G S906 EF-NS906PBE LED View čierne

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

  • ORIGINÁL

  • -10 %

Napísať recenziu

SKU: 1110419701

Značka: Samsung


Skladom u dodávateľa Dodáme do 2 dní


58,99 €

Special Price 53,10 € 44,25 € bez DPH


Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Originálny Samsung kryt s otváraním do boku as jedinečným LED View zobrazením notifikácií priamo na kryte samotnom. Unikátny kryt, ktorý vďaka spolupráci s telefónom dokáže zobraziť prichádzajúci alebo zmeškaný hovor, upozornenie na správu alebo mail. Malé priezory vo vnútri krytu spolupracujú s Amoled technológiou displeja, ktorý dokáže rozsvietiť jednotlivé body, ktoré sa potom zobrazia cez tieto priezory ako upozornenie. Nemusíte tak neustále otvárať a zatvárať kryt displeja, zmeškanú udalosť zistíte v zlomku sekundy jednoduchým pohľadom na kryt. Telefón je upevnený do krytu pomocou vaničky z odolného materiálu, ktorý chráni ako rohy telefónu, tak aj jeho zadnú stranu. Vďaka tomu krytu je displej telefónu spoľahlivo ochránený aj v prípade, že nosíte telefón v taške spolu s ostatnými vecami, ako napríklad kľúče. Navyše tento kryt displeja je možné použiť ako praktický stojan, kedy telefón môže pohodlne slúžiť na sledovanie filmov, surfovanie na internete alebo ako hodiny na kancelárskom stole alebo nočnom stolíku. Samozrejmosťou je funkcia automatického prebudenia alebo uspania displeja telefónu, kedy jednoduchým otvorením alebo zatvorením sa displej rozsvieti prípadne zhasne. A v neposlednom rade nesmieme zabudnúť, že kryt je vybavený výrezom pre šošovku fotoaparátu a že všetky tlačidlá telefónu aj jeho konektory sú plne prístupné.


Čítať viac


Detaily

Kolekcia puzdier Samsung

1

Samsung je juhokórejská spoločnosť, ktorá vyrába elektroniku. Podľa obratu je najváčšou spoločnosťou vyrábajúcou informačné technológie na svete. Spoločnosť je v súčasnosti jedným z najväčších svetových predajcov mobilných telefónov a smartfónov, hlavne vďaka popularite série Samsung Galaxy. Je tiež jedným z najväčších svetových predajcov tabletov vďaka sérii Galaxy Tab so systémom Android.

Objavte štýlové a prispôsobiteľné príslušenstvo, ktoré pozdvihne vaše zariadenie a rozšíri váš život. Vyberte a porovnajte najnovšie funkcie a inovácie dostupné v novom príslušenstve pre mobilné telefóny.

Ako sa od tejto značky očakáva, puzdrá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré pri šetrnom zaobchádzaní vydržia aj niekoľko rokov. Práve preto sú skutočne vhodnou investíciou, a to aj napriek vyššej cene.

Každé puzdro je presne kompatibilné s vybraným druhom mobilu, takže má všetky výrezy pre konektory, ovládacie tlačidlá, fotoaparát a reproduktor na svojom mieste. Vďaka tomu môžete pohodlne pripojiť telefón k slúchadlám a počúvať muziku, nabíjať ho, fotografovať a vykonávať všetky ostatné bežné činnosti, a to všetko aj s nasadeným obalom.

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Samsung na Samsung Galaxy S22+ 5G S906 EF-NS906PBE LED View čierne

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.