AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Diárové puzdro Smart Canvas pre LG K8 K350N modré

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

  • -40 %

Napísať recenziu

SKU: 1110134619


Nie je na sklade


12,99 €

Special Price 7,79 € 6,49 € bez DPH

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Inteligentné puzdro značky Canvas Green Go. Toto puzdro v sebe spája jedinečný vzhľad a funkčnosť. Vonkajšia časť puzdra je vyrobená z materiálu s väzbou podobnou džínsom, zatiaľ čo vnútri je mäkký materiál TPU, ktorý dokonale prispôsobí puzdro k telefónu. Okrem toho je produkt vybavený vreckami, ktoré umožňujú pohodlné ukladanie dokumentov a platobných kariet. 


Čítať viac

Detaily

Púzdro Canvas Book bolo vyrobené z kvalitných materiálov v štýlovaj farebnej kombinácii. Má elegantné prešívanie, zvonka aj zvnútra. Puzdro má pohodlnú magnetickú sponu a rozkladá sa aj ako stojan, čo uľahčuje napr. sledovanie filmov a prehliadanie internetu. Vo vnútri sú praktické priehradky na dokumenty a kartu. Telefón je bezpečne umiestnený v silikónovej vložke, ktorá je dokonale zladená s vyhradeným modelom zariadenia, ktoré má potrebné výrezy pre nabíjačku, tlačidlá hlasitosti a ďalšie funkčné tlačidlá, ako aj reproduktory a šošovka fotoaparátu.

11111111

 

  

 

 

 

Moderné a originálne Canvas Book puzdro. Dizajnové prešívanie a elegantné farebné kombinácie umožňujú dokonalú ochranu, dizajnové zvýraznenie Vášho smartfónu a poskytujú rovnakú slobodu jeho používania ako bez obalu.Použité materiál imitujú trendy rifľovinu, ekokoža dodáva punc luxusu a silikón zabezpečí Váš telefón pred drobnými nehodami zo všetkých strán.

Recenzia

Recenzia k produktu: Diárové puzdro Smart Canvas pre LG K8 K350N modré

    Kvalita
    Cena