AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Eko puzdro Bioio pre Apple iPhone 6/6s Plus žlté

Eko puzdro Forever Bioio pre Apple iPhone 6 Plus/6s Plus žlté

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Napísať recenziu

SKU: 1110275600

Značka: Bioio


Skladom

Dostupnosť v predajniach

4,99 €

Special Price 2,50 € 2,08 € bez DPH


Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Môžu byť organické materiály používané pri výrobe každodenných predmetov? Samozrejme že áno! Veríme, že vo svete moderných technológií existuje miesto pre zodpovednú starostlivosť o našu planétu. Predstavujeme vám produkt, ktorý je vyrobený z ekologickej pšeničnej slamy, ktorá je 100% biologicky rozložiteľná a recyklovateľná. Toto puzdro ponúka  niečo viac.

 

EKO puzdro BIOIO

  • je šetrné k životnému prostrediu
  • je vyrobené zo 100% rozložiteľnej pšeničnej slamy v kombináciami s recyklovateľnými materiálmi
  • dôsledne chráni telefón pri páde a proti škrabancom
  • sú vhodné na bezdrôtové nabíjanie
  • po doslúžení ich môžete vyhodiť do BIO odpadu
  • kúpou EKO obalu chránite naše životné prostredie

Čítať viac


Detaily

Pomôžme našej planéte

 

Ekologická otázka je čím ďalej tým viac hlavnou témou a ak sa voči Zemi nezačneme správať zodpovednejšie, budúce generácie nám to môžu vyčítať. Pomôžu aj maličkosti a tak začnime od seba. Veci každodennej spotreby planétu zaťažujú najviac a plasty v tom zohrávajú nemalú úlohu. Plastové slamky, igelitové sáčky, to počúvame z každej strany.

Ale spočítali ste si už niekedy, koľko ochranných púzdier na mobilný telefón ste už vystriedali? Tento sa mi už nepáči, kúpim si nový. Mám nový mobil, kúpim si iné obaly a všetky staré vyhodím. My vám touto cestou chceme predstaviť produkt, vďaka ktorému môžeme byť eko-friendly aj v tejto oblasti.

Eko puzdro Forever Bioio je šetrné k životnému prostrediu a dokonale chráni mobilný telefón. Je vyrobené zo 100% rozložiteľnej pšeničnej slamy v kombinácii s recyklovateľnými materiálmi. Dôsledne chráni telefón proti poškodeniu pri páde, alebo proti škrabancom pri každodennom používaní. Na mobile vyzerá štýlovo a použité rozložiteľné materiály mu dodávajú zaujímavý jemnevzorovaný vzhľad. Dokonale padne na mobil a navyše ho môžete používať aj ak využívate bezdrôtové nabíjanie. Ak budete chcieť takýto obal vymeniť za ďalší, môžete ho kľudne vyhodiť do BIO odpadu. Aj takáto drobnosť pomôže našej planéte, pretože čím menej plastového odpadu, tým viac odľahčíme životné prostredie. Eko Bioio obaly sa vyrábajú v rôznych farbách a preto pevne veríme, že si z nich vyberie každý, kto chce produkovať čo najmenej škodlivého odpadu.

Dnešný stav by nám nemal byť ľahostajný. Ak všetci začneme od seba aj takouto maličkosťou ako sú Eko obaly, o to menej plastov okolo seba vyprodukujeme, odľahčíme prírodu, najmä oceány, ktoré sú už dnes v katastrofálnom stave.


Myslime ekologicky už teraz, nečakajme, kým bude neskoro.

 

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Eko puzdro Bioio pre Apple iPhone 6/6s Plus žlté

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.