Garmin DriveSmart 61 LMT-D Lifetime EU (45 krajín)

Garmin DriveSmart 61 LMT-D Lifetime EU (45 krajín)

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110169993

Značka: Garmin


Skladom externe  

Ihneď k odberu

Do 2 dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Prešov, OC Tesco
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

265,82 € bez DPH 318,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Podrobné mapy Európy na pomerne veľkej a veľmi dobre čitateľnej 6,95´´ dotykovej obrazovke ponúka navigácia Garmin DriveSmart 61. Bezpečne a rýchlo vás dovedie do každého naplánovaného cieľa. Majte aj vy vo svojom automobile spoľahlivý produkt od spoločnosti Garmin.

Smartphone Link

S touto navigáciou budete mať pod neustálou kontrolou všetky aktuálne informácie o cestnej doprave a počasí. O túto možnosť sa dôkladne stará inovatívna technológia Smartphone Link, ktorá zasiela vždy aktuálne údaje prostredníctvom mobilných dát po pripojení  kompatibilného smartfónu.

V neočakávanej dopravnej situácii, akou je napríklad nehoda alebo kolóna, vás upozorní, aby ste sa vyhli komplikáciám, ktoré by vás mohli spomaliť.

Mapy a poskytnuté informácie

City Navigator® Europe je predinštalovaná mapa v tomto zariadení, ktorá pokrýva územie Európy, vďaka čomu vás zavedie spoľahlivo na požadované miesto. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, ktorá sa radí medzi svetových lídrov v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Mapová databáza obsahuje aj sieť bodov, ako sú reštaurácie, čerpacie stanice, hotely, servisy alebo banky.

Na displeji navigácie sa zobrazujú presné informácie o dosiahnutej rýchlosti, vzdialenosti k cieľom alebo čase, ktoré sú sprostredkované vďaka vysokokvalitnému GPS systému. Všetky tieto dáta sú k dispozícii v slovenskom jazyku, takže ovládanie je pre všetkých užívateľov veľmi jednoduché.

Zároveň disponuje asistentom jazdných pruhov, možnosťou naplánovania trasy, kde si dokážete dokonca zadať ktorými miestami chcete prejsť, ako dlho sa potrebujete zdržať na danom mieste a kedy chcete doraziť.

Aktualizácia máp

Bezplatný softvér Garmin Express umožňuje doživotnú aktualizáciu máp Európy, ktorú ľahko zrealizujete prepojením navigácie s počítačom pomocou miniUSB kábla.

Zároveň aj Handsfree

Po prepojení smartfónu s navigáciou cez technológiu Bluetooth vytvoríte praktickú Handsfree sadu, ktorú ocení nejeden vodič. Pomocou nej môžete prijímať hovory a bezpečne telefonovať aj za volantom.

Batéria

Navigácia Garmin DriveSmart 61 je vybavená nabíjateľnou lítium- iónovou batériou, ktorá na jedno nabitie bez zapojenia do zdroja energie vydrží fungovať po dobu 1 hodiny.

Pamäť

Pamäť zariadenia je možné rozšíriť o maximálne 16GB micro SDkartu, ktorá bude vhodných úložiskom pre doplnenie ďalších máp.

 


Čítať viac

Detaily

Hlavné funkcie a vlastnosti:

 • Kapacitný displej 
 • Upozornenia a výstrahy pre vodiča 
 • Bluetooth 
 • Smart notifikácie/upozornenia 
 • Príjem aktuálnych dopravných správ prostredníctvom technológie Smartphone Link 
 • Hlasové ovládanie 
 • Doživotná aktualizácia máp

Parametre a špecifikácia: 

 • Výrobca: Garmin
 • Rozmery balenia: 20.0 x 13.0 x 8.0 cm
 • Rozmery zariadenia: 17.3 x 9.9 x 1.8 cm
 • Displej: WSVGA TFT, farebný
 • Veľkosť displeja: 15.2 x 8.9 cm- 6,95´´ (17,7cm)
 • Rozlíšenie displeja: 1024 x 600 px
 • Hmotnosť zariadenia: 243 g
 • Batéria: nabíjateľná lithium - ion
 • Výdrž (pohotovostný režim): do 1 hod
 • Predinštalované mapy: City Navigator Europe
 • Pamäťová karta: microSD™
 • USB konektor: mini USB

Obsah balenia: 

DriveSmart 61 LMT-D, predinštalovaná mapa Európy (45 štátov), nüMaps Lifetime - doživotná aktualizácia máp Európy, vstavaný digitálny prijímač pre doživotný príjem prémiových dopravných správ aj na Slovensku, doživotný príjem dopravných správ a počasia prostredníctvom novej technológie Smartphone Link, prísavkový držiak do auta, napájací kábel do auta (TA20), miniUSB kábel, príručka používateľa

Mapy:

Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia

 

Recenzia

Recenzia k produktu: Garmin DriveSmart 61 LMT-D Lifetime EU (45 krajín)

  Kvalita
  Cena