GUPBAL4GSI Guess 4G Alluminium Power Bank 5000mAh Silver

GUPBAL4GSI Guess 4G Alluminium Power Bank 5000mAh Silver

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110160041

Značka: GUESS


Dostupnosť: Nie je na sklade


18,33 € bez DPH 22,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Štýlový powerbank od luxusnej značky Guess 5000 mAH

Luxusné PowerBank Guess 4G Aluminium s typickým módnym designom, ktorý je už zvykom u značky Guess. Pre všetkých fanúšikov značky Guess. PowerBank Guess 4G Aluminium vám síce nedá neobmedzenú energiu ale rýchlo vám nabije a zachráni stav batérie vášho smartphonu. To všetko vďaka integrovanej batérii 5000 mAh. Záložný zdroj Guess 4G Aluminium je tak ideálny doplnok na cesty.

 • Záložný zdroj energie pre nabíjanie mobilného telefónu, smartphonu, tabletu a ďalších zariadení v prípade, že nie je prístup k elektrickej zásuvke.
 • Vstavaná batéria powerbanky Guess 4G Aluminium má kapacitu 5000 mAh, čo je dostatok energie pre opakované plné nabitie väčšiny smartphonov.
 • Pre nabíjanie integrovanej batérie powerbanky slúži vstupný microUSB konektor.
 • Výstupné USB port 5V / 2.1A slúži pre nabíjanie pripojeného zariadenia.
 • Nabíjací kábel USB / microUSB je súčasťou balenia powebanky.
 • PowerBank Guess 4G Aluminium sa automaticky zapne sama pri pripojení telefónu, po dobu nabíjania signalizujú modré LED kontrolky umiestnená hneď vedľa USB portu nabíjania.
 • Štýlová PowerBank Guess 4G Aluminium so znakmi Guess je nielen pre módne fanúšikov.
 • doba nabíjania - 3 hodiny
 • Li-Pol batéria
 • cca 2 nabitia telefónu
 • Vstupné napätie: DC 5V
 • Vstupný prúd: max. 200mA, mikro USB
 • Výstupné napätie: DC 5V
 • Výstupný prúd: max 2100mA, 1 port USB

Čítať viac

Detaily

GUESS

Módna značka Guess už neoblečie len vás, ale aj vaše smartfóny. Originálne a luxusné puzdrá tejto ikonickej značky vyčaria z vášho zariadenia krásny doplnok, ktorý neostane bez povšimnutia.  

Viac o tom ako si vybrať správny obal pre svoj telefón sa dočítate v našom Digitállnom Magazíne . 

 

ELEGANTNÉ PREVEDENIE

Značkové puzdro vás ohromí svojim precízne prepracovaný dizajnom, ktorý sa výrazne líši od ostatných puzdier. Kolekcia ponúka na výber je niekoľko nádherných prevedení, ktoré v sebe ukrývajú spojenie nespútaného západného štýlu, elegantných prvkov Francúzska a silného zmyslu pre detail.

 

VYSOKÁ KVALITA

Ako sa od tejto značky očakáva, puzdrá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré pri šetrnom zaobchádzaní vydržia aj niekoľko rokov. Práve preto sú skutočne vhodnou investíciou, a to aj napriek vyššej cene. Ich presnosťou spracovania a dokonalou súhrou s telefónom zabezpečia účinnú ochranu pred nečistotami alebo prachom, poškodeniami a škrabancami, ktoré by mohli znehodnotiť zariadenie. Bonusom je, že si môžete vybrať materiál a typ puzdra, ktorý vám bude vyhovovať. V ponuke sú silikónové, plastové, dokonca aj diárové obaly rôznych originálnych prevedení.

 

PLNOHODNOTNÁ MANIPULÁCIA

Každé puzdro je presne kompatibilné s vybraným druhom mobilu, takže má všetky výrezy pre konektory, ovládacie tlačidlá, fotoaparát a reproduktor  na svojom mieste. Vďaka tomu môžete pohodlne pripojiť telefón k slúchadlám a počúvať muziku, nabíjať ho, fotografovať a vykonávať všetky ostatné bežné činnosti, a to všetko aj s nasadeným obalom.

Neváhajte a zakúpte si originálne puzdro celosvetovej módnej značky Guess, ktorá je dodnes synonymom nezávislosti, originality, elegancie a luxusu.

 

Recenzia

Recenzia k produktu: GUPBAL4GSI Guess 4G Alluminium Power Bank 5000mAh Silver

  Kvalita
  Cena