Honor Band 4 Crius Meteorite Black

Honor Band 4 Crius Meteorite Black

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110228019

Značka: Honor


Dostupnosť: Nie je na sklade


34,37 € bez DPH 41,25 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

Atraktívny fitness náramok v klasickom čiernom prevedení sa stane skvelým spoločníkom na každý deň. Honor Band 4 Crius je medzi športovými náramkami skutočným skvostom. Náramok ponúka okrem perfektného športového a zároveň elegantného dizajnu aj úžasnú výbavu, ktorú zaručene ocení každý používateľ.


Čítať viac

Detaily

Dizajn 

Honor Band 4 Crius je vybavený dobre čitateľným farebným 0,95´´ AMOLED displejom s dotykovým ovládaním, vďaka čomu sa bude pohodlne ovládať. Príjemný materiál náramku a ľahká konštrukcia zaručujú komfortné nosenie počas celého dňa. Športovo- elegantné prevedenie zaujme nejedného používateľa, ktorý oceňuje pohodlie, atraktivitu a praktickosť.

Honor Band 4 Crius Meteorite Black

Výdrž

Náramok Honor Band 4 sa môže popýšiť aj skvelou dobou výdrže batérie, ktorá predstavuje až 14 dní kontinuálneho používania po jednom nabití. 

Funkcie

Aj tento náramok spoločnosti Honor ponúka bežné funkcie, ktoré sú samozrejmosťou pre inteligentné náramky. Dokážu spoľahlivo merať frekvenciu činnosti srdca priamo z Vášho zápästia a jeho presnosť je porovnateľná s profesionálnymi meracími zariadeniami.

Okrem zaznamenávania športových funkcií zvláda po spárovaní so smartfónom aj zobrazovať celý rad notifikácii a udalostí v kalendári. 

Ľahostajný mu nie je ani Váš spánok. Honor Band 4 Crius vie celkom podrobne a presne zaznamenať kvalitu spánku pomocou technológie TruSleep. Tá dokáže spracovať po zobudení komplexný grafický záznam o spánkovej aktivite, vrátane jednotlivých fáz spánku. Práve vďaka tejto funkcii si po čase viete lepšie zosynchronizovať čas a zlepšiť kvalitu spánku. Samozrejmosťou je šikovný budík s vibráciami a prebúdzaním v správnej spánkovej fáze.

Honor Band 4 Crius Meteorite Black

Vodeodolnosť

Fitness náramok neprekvapí ani dážď. Bude skvelým spoločníkom na plavecké tréningy, nakoľko je odolný voči vode a tlaku do 5 ATM. Vďaka presným senzorom totiž dokáže rozpoznať aj aktuálny plavecký štýl.

Honor Band 4 Crius Meteorite Black

Parametre a špecifikácia:

 • Výrobca: Honor
 • Farba: čierna
 • Konektivita: Bluetooth v4.2
 • Rozmery: 43 x 17.2 x 11.5 mm
 • Hmotnosť: 23 g
 • Displej: dotykový 0,95´´ AMOLED s rozlíšením 240 x 120 px
 • Batéria: 100 mAh s výdržou 14 dní

Športové funkcie: meranie tepu, krokomer, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie tempa, meranie vyjdených poschodí
Športové režimy: chôdza, beh, plávanie, cvičenie, jazda na bicykli, kolobežke či rotopéde
Kompatibilita: Android 4.4 + iOS 9.0 a novší

Recenzia

Recenzia k produktu: Honor Band 4 Crius Meteorite Black

  Kvalita
  Cena