Huawei P20 Pro, Dual SIM, Purple - SK distribúcia

Huawei P20 Pro, Dual SIM, Purple - SK distribúcia

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110209958

Značka: Huawei


Dostupnosť: Nie je na sklade


507,50 € bez DPH 609,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Produkt v inej farbe:

+ ZDARMA k tomuto produktu:

  Huawei P20 Pro

  Rad P od HUAWEI bol vždy priekopníkom v oblasti smartfónovej fotografie. HUAWEI P20 Pro opäť razí cestu vpred s revolučnou trojitou kamerou Leica, pričom spája estetickú víziu s vyspelým kamerovým systémom, ktorý umožňuje inteligentné fotografovanie.


  Čítať viac


  Pozrieť všetko príslušenstvo pre:

  Huawei P20 Pro

  Detaily

  Svetelné umenie

  Smartfón HUAWEI P20 Pro je inšpirovaný žiarivou energiou samotného svetla a je k dispozícii v novom prevedení s farebným prechodom. Výsledkom je žiarivá farebná 

  škála, ktorá je medzi smartfónmi jedinečná. HUAWEI P20 Pro je výnimočný v každom ohľade.

  Nový displej HUAWEI FullView

  Vyskúšajte schopnosti obrazovky novej generácie: Úplne nový displej HUAWEI FullView ožíva na 6,1-palcovej* obrazovke OLED a výsledkom je náš zatiaľ najlepší displej s vynikajúcou farebnosťou. Bezokrajový snímač odtlačkov prstov s inteligentnou navigáciou namiesto virtuálneho panelu môže ponúknuť dodatočnú informačnú oblasť.

  Trojitá kamera Leica

  Predstavujeme prvú trojitú kameru Leica na svete. HUAWEI P20 Pro posúva hranice kreatívnej smartfónovej fotografie. Je inšpirovaný kinetikou svetla a je precízne vyrobený tak, aby zachytil detailné, bohaté a atmosferické snímky v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

  Meníme pravidlá hry

  HUAWEI P20 Pro prekonáva konkurenciu prakticky vo všetkých oblastiach a potvrdzuje svoje prventstvo v kategóriách Foto a Video. Pokial chcete aktuálne najlepší fotoaparát v smartfóne, už ďalej nehľadajte

  Jasnejšie videnie

  HUAWEI P20 Pro je vybavený výkonnou 40 MP RGB kamerou, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú ostrosť, farebnú presnosť a kontrast pri každom zábere, ktorý urobíte.

  Zachyťte živé okamihy

  So smartfónom HUAWEI P20 Pro môžete bez námahy zaznamenať detaily pohybu a v zlomku sekundy zachytiť prchavé zábavné momenty.

  Stabilizácia obrazu vďaka umelej inteligencii

  Stabilizácia obrazu podporovaná technológiou umelej inteligencie HUAWEI umožňuje v nočnom režime zachytiť neuveriteľné ostré zábery, a to aj v prípade ak smartfón

   držíte len v rukách a svetelné podmienky nie sú ideálne. Už žiadne trojnožky. Nočný režim zároveň upravuje scény s vysokým kontrastom pre bezchybne jasné, svetelne vyvážené snímky v ľubovoľnom nastavení.

  Superspomalené zábery s rýchlosťou snímania 960 fps

  Spomaľte čas až na 960 snímok za sekundu vďaka režimu superspomaleného videa s rýchlosťou snímania 960 fps*. Použite ho na zachytenie najcennejších životných okamihov skôr, ako sa navždy pominú.

  OSOBNÝ PORTRÉT NAMIESTO SELFIE

   24 MP predná kamera* zaručí, že každá vaša selfie bude vyzerať úžasne. Bez debaty. Poskytuje živé, ostré a oslnivé zábery, cez deň aj v noci.

  3D portrétové osvetlenie

  HUAWEI P20 Pro využíva umelú inteligenciu na 3D modelovanie tváre. Táto technológia prispôsobí kameru kontúram vašej tváre, aby ste na selfie vyzerali čo najlepšie. 3D portrétové osvetlenie tiež ponúka celý rad svetelných efektov v profesionálnej kvalite, s ktorými premeníte rýchlu selfie na pôsobivý portrét.

  Umelá inteligencia Master AI

   Vďaka umelej inteligencii Master AI dokáže HUAWEI P20 Pro identifikovať 19 rôznych kategórií v reálnom čase*. Profesionálne fotografické zručnosti, ako je osvetlenie a ďalšie nastavenia, potom automaticky upraví umelá inteligencia, takže vaša fotografia bude čo najdokonalejšia.

  Nová Farba Leica

  Vďaka zabudovanej umelej inteligencii na úrovni procesoru dokáže fotografický systém v HUAWEI P20 Pro rozoznať snímanú scénu a automaticky vyvážiť farbu fotografie.

  Viac energie na dlhší čas

  HUAWEI P20 Pro je vybavený mimoriadne výkonnou batériou, ktorá sa nabíja bezpečne, rýchlo a zostáva nabitá oveľa dlhšie. Funkcia HUAWEI SuperCharge* umožňuje nabiť výkonnú 4 000 mAh** batériu vo veľmi krátkom čase.

   

   

   

   

  Displej

  Veľkosť displeja:6,1 "
  Rozlíšenie displeja:1080x2240  px
  Typ displeja:IPS
  Retina:áno
    
  Jemnosť displeja (PPI):~408 PPI

  Výkon

  Operačný systém:Android 8.1 (Oreo)
  Čipová sada:Hisilicon Kirin 970
  Frekvencia procesora (GHz):2,4 GHz
  Počet jadier procesora:8 x
  Veľkosť RAM (GB):6 GB
  Veľkosť úložisko (GB):128GB
  senzory:G-senzor, Senzor priblíženia, Senzor okolitého svetla, Digitálny kompas, Gyroskopický senzor, barometer, Čítačka odtlačkov prstov
  Kapacita batérie:4000 mAh

  Pripojenie

  Slot na pamäťové karty:nie
  Počet SIM kariet:2
  Typ SIM karty:nano SIM
  Najrýchlejšie dátová sieť:LTE (4G)
  Pásma LTE:1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz
  Bezdrôtové pripojenia:Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
  Drôtová pripojenie:3,5mm jack, USB type - C

  Multimedia

  Rozlíšenie hlavného fotoaparátu:40+20+8 MPx triple Leica
  Rozlíšenie videokamery:2160p (3840 × 2160)
  Predná videokamera:áno
  Rozlíšenie predného fotoaparátu:24 MPx

   

  Recenzia

  Recenzia k produktu: Huawei P20 Pro, Dual SIM, Purple - SK distribúcia

   Kvalita
   Cena