Huawei P30 Pro, 8/256 GB, Dual SIM, Black - SK distribúcia

Huawei P30 Pro, 8/256 GB, Dual SIM, Black - SK distribúcia

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110257256

Značka: Huawei


Skladom externe  

Ihneď k odberu

Do 2 dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bánovce nad Bebravou, OC Tesco
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Dunajská Streda
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Prešov, OC Tesco
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Ružomberok
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

832,50 € bez DPH 999,00 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

+ ZDARMA k tomuto produktu:

  Huawei P30 Pro

  Tento krásny dizajnový smartfón hneď zaujme svojím jedinečným farebným telom s dvojitým zadným fotoaparátom LEICA a kvalitným predným fotoaparátom, ktorý je ukrytý vo výreze v tvare kvapky na veľkom 6,47 palcovom displeji. Jeho výkon zaručuje osemjadrový procesor Kirin 980 a batéria s podporou rýchleho nabíjania. Dostatočný priestor pre aplikácie, fotografie, videá a mnoho ďalšieho poskytuje 8 GB + 256 GB pamäť, ktorú môžte ešte viac rozšíriť s pamäťovou kartou až o ďalších 256 GB.  

   


  Čítať viac


  Pozrieť všetko príslušenstvo pre:

  Huawei P30 Pro

  Detaily

  Prepíšte pravidlá fotografovania

  Zachyťte tie najlepšie veci, ukážte svoju víziu a vytvorte si krásne spomienky do budúcnosti. HUAWEI P30 Pro zvýrazňuje nový vrchol fotografovania smartfónov.

  Huawei P30 Pro

  Radosť z farieb

  HUAWEI P30 Pro - inšpirovaný zázračnou oblohou - odráža transfixujúcu farbu svetla a priestoru. Značí sa v ňom krása ružového svitania, polnočnej oblohy, tajomnej Aurory a temnoty noci.

  Huawei P30 Pro

  Odvážte sa zapôsobiť

  Vďaka kamerovému systému Leica Quad Camera môžte na svojích fotografiách vidieť celý svet. Tento bezkonkurenčný super kamerový systém zahŕňa objektív SuperZoom, 40 MP Super Sensing Camera, 20 MP Ultra Wide Angle Lens a fotoaparát HUAWEI TOF Camera, ktorý vám dáva slobodu zachytiť vaše neuveriteľné životné momenty.

  Huawei P30 Pro

  Priblížte si svet

  Nový teleobjektív s periskopom umožňuje viac optických funkcií priblíženia v kompaktnom tele bez straty kvality obrazu. Spolu so sýtosťou farieb poskytovanou 40 MP hlavným fotoaparátom a stabilitou OIS ponúka objektív SuperZoom LX 10x hybridný zoom1, ktorý umožňuje vidieť nikdy predtým nevídaný obraz s veľkým rozlíšením a bohatými detailmi. Okrem toho dokáže priblížiť mesiac priamo pred vašimi očami s až 50-násobným priblížením.

  Huawei P30 Pro

  Svetelná evolúcia

  Pravidlá farebného snímania boli prepracované spoločnosťou HUAWEI z RGGB na RYYB pre viac svetla vo všetkých vašich obrázkoch. Založená spolupráca medzi snímačom HUAWEI SuperSpectrum, ktorý prispieva k zvýšeniu svetelného toku o 40%, 2 ISP Kirin 980 a samo vyvinutému algoritmu, poskytuje jasné uchovanie vašich spomienok počas dňa alebo noci.

  Huawei P30 Pro

  Staňte sa profesionálom vo fotení

  • Zazri v tme aj neviditeľné

  Aj v extrémnych tmavých situáciách môžete zachytiť nádherné chvíle ako romantickú večeru pri sviečkach alebo svetlušky tancujúce v kríkoch s ISO 409, 600.

  • Krása v každej vrstve

  Poháňaný kamerou HUAWEI TOF, ktorá meria hĺbku objektov s presnosťou a dlhou expozíciou AIS, bude váš portrét zvýraznený a ostrosť bude dotiahnutá až do dokonalosti. Pozadie je potom postupne rozmazané s rôznymi efektmi, čo posunie vaše fotografie na profesionálnu úroveň.

  • Jedinečnosť podsvietenia

  AI HDR + analyzuje stovky tisíc podsvietených fotografií a fotografií s nízkym osvetlením a poskytuje prehľadnosť vašich záberov. AI hodnotí niekoľko snímok a segmentuje rôzne časti fotografie, aby sa skombinovali najlepšie vlastnosti. Svetlo a farba sú vyvážené v rôznych vrstvách, aby sa vaša tvár vyzdvihla a zvýraznila.

  • Premeňte vodu na umenie

  HUAWEI AIS Long Exposure Shot je dokonalým partnerom pre cestovanie, aby zachytil čo najlepšie prírodu. Premeňte rušné rieky alebo upokojujúce vlny oceánu do vášho osobného umeleckého diela.

  • Predefinovaná perspektíva

  Objektív Ultra Wide Angle Lens prináša očarujúcu krásu v rozľahlosti mora, vznešenosti oblohy a nespútanosť mesta. Objavte kúzlo prirodzených pohľadov zo širšieho hľadiska.

  • Okázalé makro

  Objavte krásu sveta 2,5 cm blízko. Pozrite sa na najlepšie detaily v živote so skutočným makro objektívom. Nechajte sa prekvapiť vynikajúcou štruktúrou a mechanizmom hodiniek alebo krásnymi a delikátnymi kvetinovými tyčinkami.

  • Odhaľte svoju žiaru

  32-megapixelový predný fotoaparát na HUAWEI P30 Pro vás inteligentne rozpozná, aby vytvoril profesionálne selfies kontúrovaním tváre s presným jasom a ostrosťou. Vaše selfies budú žiariť s ohromujúcimi detailami, dokonca aj v preexponovanom podsvietení alebo počas nočnej párty.

  Huawei P30 Pro

  Nostalgia letnej noci

  Žite až do noci s videozáznamom pri slabom osvetlení. HUAWEI P30 Pro využíva senzor SuperSpectrum pre viac svetla na zachytenie momentov v noci, ako je napríklad pár tancujúci vedľa ohňa v tábore, deti bežiace pozdĺž pláže alebo meteor, ktorý sa rúti cez hviezdnu oblohu. Už neprídete o žiadne nočné spomienky na život.

  Huawei P30 Pro

  Pozrite si obe strany príbehu

  Dve zadné kamery pracujú súčasne a umožňujú sledovať celkový pohľad na hru a priblížiť vzrušujúce akcie hráčov. Vychutnajte si chvíľku z rôznych uhlov pohľadu pomocou videa HUAWEI Dual-View Video.

  Huawei P30 Pro

  AI Video Editor

  Vylepšené funkcie a efekty HUAWEI Vlog sú predinštalované v HUAWEI P30 Pro pre jednoduchú editáciu. Jednoduchý dotyk produkuje vlastné filmové majstrovské dielo. Zvýraznené videá sa automaticky upravujú pomocou dramatických filtrov, rôznou rýchlosťou a jedinečnou hudbou na pozadí. Môžete tiež pridať niektoré texty na pomenovanie nezabudnuteľných momentov.

  Huawei P30 Pro

  Nádherná elegancia

  Absolútna elegancia v dvojitom 3D zakrivenom skle robí z HUAWEI P30 Pro umelecké dielo. 6,47 ”displej OLED Dewdrop7 prináša úžasné farby a lepší zážitok zo  sledovania.

  Huawei P30 Pro

  Absolútne pohodlie

  Držte HUAWEI P30 pohodlne jednou rukou, zatiaľ čo pokročilejší snímač odtlačkov prstov ho rýchlo odomkne.

  Huawei P30 Pro

  New Tech

  Namiesto tradičného predného reproduktora HUAWEI P30 Pro využíva technológiu HUAWEI Acoustic Display, ktorá poskytuje väčší priestor na počúvanie. Elektromagnetická levitácia zvuku premietne zvuk z vibrácií na displeji do ucha.

  Huawei P30 Pro

  Pripravený na prieskum

  Pre dobrodružné duše je HUAWEI P30 Pro chránený odolnosťou voči vode a prachu IP68. Ste v bezpečí pred náhlym postriekaním alebo kvapkami vody.

  Huawei P30 Pro

  Spojenie sily a rýchlosti

  Kirin 980 je prvý 7nm mobilný procesný chipset na svete s vyšším výkonom a nižšou spotrebou energie. Táto inovatívna čipová sada plus až 8 GB pamäte RAM a 256 GB pamäte na ukladanie dát, odhaľuje obrovský výkon v zariadení HUAWEI P30 Pro.

  Huawei P30 Pro

  Ultra nabíjanie

  Zažite každodennú radosť s plnou podporou batérie s dlhou životnosťou 4 200 mAh (typická hodnota) s inteligentnou technológiou úspory energie.

  Huawei P30 Pro

  Doplnenie o pár minút

  Nabíjanie už nie je nekonečným čakaním, ale bezbolestná rýchla jazda. Nabite svoj telefón na 70% výkon za 30 minút s TÜV Safety Certified 40W HUAWEI SuperCharge pred odchodom z domova alebo počas prestávky na kávu.

  Huawei P30 Pro

  Doba bezkáblová

  Položte si HUAWEI P30 Pro nadol a nechajte ho nabiť pomocou TÜV Safety Certified 15W HUAWEI Wireless Quick Charge bez obáv o akékoľvek káble. Keď je čas ísť, stačí iba chytiť telefón.

  Huawei P30 Pro

  Starostlivý

  Funkcia reverzného nabíjania HUAWEI P30 Pro dokáže nabiť slúchadlá, zubnú kefku alebo ušetriť umierajúci telefón.

  Huawei P30 Pro

  Hrajte v pohybe

  Projektujte svoj HUAWEI P30 Pro na väčšiu obrazovku a tvár smerom k zadnej kamere TOF, začne detekovať váš pohyb. Môžete si okamžite vychutnať hranie napríklad  Fancy Skiing.

  Huawei P30 Pro

  Zdieľajte s OneHop

  Jednoduchým poklepaním z vášho HUAWEI P30 na MateBook môžete posielať obrázky, videá a dokumenty v priebehu niekoľkých sekúnd. Jednoduchým pretrepaním a dotykom telefónu na MateBook môžete začať nahrávať 60-palcové video z obrazovky prenosného počítača, ktorý sa uloží do telefónu. Môžete tiež kopírovať a vkladať texty medzi zariadeniami, ako keby fungovali ako jeden.

  Huawei P30 Pro

  Displej

  Veľkosť displeja:6,47 "
  Rozlíšenie displeja:1080 x 2340 px
  Typ displeja:OLED capacitive touchscreen
  Jemnosť displeja (PPI):~398 PPI

  Výkon

  Operačný systém:Android 9.0 (Pie); EMUI 9.1
  Čipová sada:HiSilicon Kirin 980 (7 nm)
  Frekvencia procesora (GHz):2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55
  Počet jadier procesora:8 x
  Veľkosť RAM (GB):8 GB
  Veľkosť úložisko (GB):256 GB
  senzory:G-senzor, Senzor priblíženia, Senzor okolitého svetla, Digitálny kompas, Gyroskopický senzor, Čítačka odtlačkov prstov
  Kapacita batérie:4200 mAh

  Pripojenie

  Slot na pamäťové karty:áno do 256 GB
  Počet SIM kariet:2
  Typ SIM karty:nano SIM
  Najrýchlejšie dátová sieť:LTE (4G)
  Pásma LTE:1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz
  Bezdrôtové pripojenia:Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Glonass
  Drôtová pripojenie:3,5mm jack, typ-C

  Multimedia

  Rozlíšenie hlavného fotoaparátu:40+20 MPx
  Rozlíšenie videokamery:1080p (1920x1080)
  Predná videokamera:áno
  Rozlíšenie predného fotoaparátu:32 MPx

  Vzhľad

  Farba:čierna
  konštrukcia:dotykový
  Rozmery (v x š x h):158 x 73.4 x 8.4 mm
  Hmotnosť (g):192 g

  Ďalšie informácie

  Odladěnost a spoľahlivosť:Výborná
  Značka:Huawei
  Obsah balenia:nabíjačka, USB kábel

  Recenzia

  Recenzia k produktu: Huawei P30 Pro, 8/256 GB, Dual SIM, Black - SK distribúcia

   Kvalita
   Cena