Inteligentná váha Mi Smart Scale 2 biela

Inteligentná váha Mi Smart Scale 2 biela

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110268316

Značka: XIAOMI


Dostupnosť: Nie je na sklade


16,57 € bez DPH 19,89 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Nástupca inteligentnej váhy Smart Scale od Xiaomi prichádza v druhej generácii. Nová Xiaomi Mi Smart Scale 2 ponúka elegantný dizajn s využitím minimalistických prvkov. Biela farba pôsobí moderne a dokonale sa tak hodí do každej domácnosti. Vďaka tejto váhe budete mať prehľad o svojej hmotnosti s perfektnou presnosťou. 


Čítať viac

Detaily

3 presné ukazovatele

S troma základnými meracími funkciami vám pomôže okrem telesnej váhy zistiť aj BMI a stav tela. Váha Smart Scale 2 meria najmenšie zmeny hmotnosti pomocou vysoko presného senzora tvaru G z mangánovej ocele. Na zhromažďovanie a interpretáciu údajov sa používajú tri rôzne algoritmy, ktoré dosahujú polovicu chybovej odchýlky oproti porovnateľným váham. Opatrenia v kilogramoch, librách alebo v "catty".

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Sledovanie kondície

Veľké zmeny často vyplývajú z malých krokov. Zmeny a pokroky je možné sledovať prostredníctvom aplikácie Mi Fit. Vďaka tejto aplikácii budete mať všetky potrebné údaje ihneď na dosah ruky.

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Profily pre celú rodinu

Mi Smart Scale 2 je vhodná ako pre dospelých, tak aj pre deti. Automaticky identifikuje každého člena rodiny a môže uložiť až 16 užívateľských profilov.

Postavený s vnútornou silou

Xiaomi Mi Smart Scale ponúka jedinečný vizuálny zážitok za každým, keď sa pôjdete zvážiť. Na jej výrobu bolo použité odolné tvrdené sklo s viac ako 91,5% priepustnosťou svetla pre hlavný panel. Rafinovaná textúra a lesklý povrch vytvárajú z váhy dokonalý doplnok každého domova.

LED displej

Krásne ukrytý LED displej sa rozsvieti po postavení sa na váhu. Elegantný displej poskytuje jasné hodnoty pomocou 161 LED svetiel. Unikátny svetelný senzor automaticky nastavuje jas pre čitateľnosť za všetkých podmienok.

Skúšaná a testovaná

Dôkladná kontrola kvality, ktorou prešla inteligentná váha, zahŕňa skúšku pádom oceľovej guľôčky z výšky 1 m, aby sa zaručilo, že leštené sklo sa len tak ľahko nerozbije.

Špecifikácia:

 • Merateľný rozsah: 100 g - 150 kg
 • Presnosť čítania: 50 g
 • Jednotky: "catty", kilogramy, libry (prepínateľné)
 • Hmotnosť: 1,2 kg
 • Kompatibilita: Bluetooth 5.0
 • Batéria: 3x AAA batérie
 • Životnosť batérie: viac ako 180 dní
 • Rozmery: 300 mm x 300 mm x 22 mm
 • Prevádzková teplota okolia: 0-40°C
 • Materiál: kalené sklo + ABS

Recenzia

Recenzia k produktu: Inteligentná váha Mi Smart Scale 2 biela

  Kvalita
  Cena