AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Kožené puzdro Samsung na Samsung Galaxy S20 Ultra G988 EF-VG988LR Leather Cover červené

Kožené puzdro Samsung na Samsung Galaxy S20 Ultra G988 EF-VG988LR Leather Cover červené

Viac pohľadov

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

  • ORIGINÁL

Napísať recenziu

SKU: 1110303034

Značka: Samsung


Nie je na sklade


41,58 € bez DPH 49,90 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Samsung originálny kryt na zadnú stranu telefónu vyrobený z veľmi jemnej pravej kože. Pokiaľ hľadáte to najlepšie, potrpíte si na prémiové materiály a luxusný vzhľad, je tento kryt presne pre Vás. Kryt je potiahnutý veľmi jemnou pravou kožou, ktorá časom získa tú správnu patinu. Ak ste doteraz mali bežné plastové kryty, tak časom ich farba vybledla alebo zožltli. To sa vám s týmto krytom nestane. Patina, ktorú kryt časom získa, mu jednoducho pristane. Kryt chráni telefón nielen na zadnej strane, spoľahlivo ochraňuje aj najzraniteľnejšiu časť telefónu a to jeho rohy. Navyše vďaka drobným presahom cez šošovky fotoaparátu a okraje displeja, ochraňuje spoľahlivo aj tieto časti. Či už telefón pokladáte na stôl displejom dole alebo nahor, vždy máte istotu, že sú všetky dôležité časti spoľahlivo ochránené. Telefón je samozrejme v puzdre plne ovládateľný, máte tak prístup ku všetkým tlačidlám a konektorom a nebráni ani bezdrôtovému nabíjaniu.


Čítať viac


Detaily

Kolekcia puzdier Samsung

1

Samsung je juhokórejská spoločnosť, ktorá vyrába elektroniku. Podľa obratu je najváčšou spoločnosťou vyrábajúcou informačné technológie na svete. Spoločnosť je v súčasnosti jedným z najväčších svetových predajcov mobilných telefónov a smartfónov, hlavne vďaka popularite série Samsung Galaxy. Je tiež jedným z najväčších svetových predajcov tabletov vďaka sérii Galaxy Tab so systémom Android.

Objavte štýlové a prispôsobiteľné príslušenstvo, ktoré pozdvihne vaše zariadenie a rozšíri váš život. Vyberte a porovnajte najnovšie funkcie a inovácie dostupné v novom príslušenstve pre mobilné telefóny.

Ako sa od tejto značky očakáva, puzdrá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré pri šetrnom zaobchádzaní vydržia aj niekoľko rokov. Práve preto sú skutočne vhodnou investíciou, a to aj napriek vyššej cene.

Každé puzdro je presne kompatibilné s vybraným druhom mobilu, takže má všetky výrezy pre konektory, ovládacie tlačidlá, fotoaparát a reproduktor na svojom mieste. Vďaka tomu môžete pohodlne pripojiť telefón k slúchadlám a počúvať muziku, nabíjať ho, fotografovať a vykonávať všetky ostatné bežné činnosti, a to všetko aj s nasadeným obalom.

Recenzia

Recenzia k produktu: Kožené puzdro Samsung na Samsung Galaxy S20 Ultra G988 EF-VG988LR Leather Cover červené

    Kvalita
    Cena

Zavoláme ti naspäť

Zanechaj nám tvoje tel. číslo,
zavoláme ti späť.

0901 90 10 10

Po-Pia: 8:00 - 16:00,
pre volanie kliknite na ikonu.