AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Valentín, tento rok úplne inak

Karafiát, Tatiana a pohár červeného? Sviatok pre všetkých zamilovaných sa dá osláviť aj originálnejšie.

V roku 2021 budeme Valentín sláviť, dosť odlišne, ako po minulé roky. Akákoľvek luxusná reštaurácia, či  kiná sú zatvorené, rôzne podujatia na hradoch, v divadlách a koncerty sú odvolané. Tento deň sa udomácnil v našich srdciach a už dávno to nie je sviatok len pre mladých zaľúbencov. Svoju náklonosť môžete prejaviť komukoľvek, kto je pre Vás vzácny. Starým rodičom môžete pripomenúť čo pre Vás znamenajú, Vaša babka aj dedko sa určite potešia praktickému darčeku. Nepodceňujte ich šikovnosť a prekvapte ich inteligentný hodinkami, ktoré sú  vybavené vstavaným mikrofónom, reproduktorom a slotom na SIM kartu, takže počas hovoru nie je potrebné ich prepojenie s mobilným telefónom. Vďaka integrovanému 4G dátovému pripojeniu a kamere môžete vzdialene komunikovať so svojimi najbližšími a priateľmi.

TCL MOVETIME Family Watch MT40S

Výkonná čistička vzduchu od renomovanej značky  Xiaomi odstráni zo vzduchu až 99,9% prachových a peľových častíc. Pri nočnom režime je hlučnosť čističky znížená, a takže počas nikoho nebude rušiť. Myslite na ich zdravie? Vďaka smart elektronickým pomôckam, môžete monitorovať ich zdravotný stav aj na diaľku. Inteligentný merač krvného tlaku iHealth CLEAR BMP1 je prvý na trhu, ktorý prináša namerané hodnoty do vášho telefónu pomocou Wi-fi a jednotlivé zmeny máte prehľadne zaznamená.

Starí rodičia pre nás stále veľa znamenajú

 

Pre každého je tá výnimočná bytosť niekto iný. Hoci tento deň môžete kľudne aj ignorovať. Nie všetci majú svoju polovičku vedľa seba práve na Valentína. No pamätajte, že predsa každý, kto sa len trochu zamyslí, určite nájde niekoho s kým si môže pripomenúť, ako je láska v našich životoch dôležitá. Trávite zimné večery s mačkou, alebo iným štvornohým miláčikom? Aj to je láska. Chcete vedieť, kde je váš maznáčik, keď nie ste práve nablízku? Tractive GPS Tracker pre domáce zvieratá je m veľmi malá krabička, ktorá sa upevní  na obojku. Obsahuje GPS lokátor a integrovanú SIM kartu pre dátový prenos polohy až do vášho smartfónu. Pre uľahčenie hľadania možno navyše diaľkovo aktivovať svetlo a zvukový signál.

Láska ma mnoho podôb

Ak Váš maznáčik neuteká z domu, ale radi by ste vedeli čo stvára kým ste vy v práci môžete si inštalovať kameru od prestížneho výrobcu Xiaomi . Nahrávanie 20 snímok za sekundu zabezpečuje plynulý videozáznam.

Xiaomi Mi H Cam 360° umožňuje nahrávanie a online sledovanie záznamov

Valentín je síce sviatok zamilovaných, ale dúfam, že aj tým, ktorí práve neprežívajú najromantickejšie obdobie v živote sme ukázali optimistickú tvár tohto sviatku. Samozrejme nezabúdame ani na hrdličky. Odporučili by sme Vám najdizajnovejšie a zároveň elegantné puzdro Smart Diva, ktoré si môžu kúpiť  hneď na široké množstvo modelov telefónov. Vy aj Váš partner tak budete mať telefóny, ktoré proste patria k sebe.

Elegantné puzdro vždy poteší

Dúfam, že aj Vy ste zistili, že je množstvo príležitostí, ako tento sviatok osláviť aj počas pandémie.  Ale ak, aj napriek všetkému, sa snažíte Valentín protestne ignorovať. Tvárite sa, že nepotrebujete vyznačený dátum v kalendári, aby ste partnerovi vyznali svoje city, pokojne si svojho Valentína oslavujte aj ktorýkoľvek iný deň počas roka.

Okomentovať