AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Ak tvoja domáca wifi nestačí - Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro

V týchto časoch musíme takmer všetci tráviť čas doma a to samozrejme znamená aj viac času stráveného na internete. Tým pádom sa nám zvyšujú aj nároky na kvalitu a rýchlosť prenosu WiFi.

 

Naše odporúčanie sa preto zameriava na osvedčenú značku Xiaomi, konkrétne na Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro.

Aký je Xiaomi wifi repeater?

xiaomi-mi-wifi-repeater-pro
Ide o malú "krabičku" s dvomi anténami a ako vyplýva už aj z názvu, funguje na princípe opakovania vysielaného signálu z routera. Takýto rozširovač bezdrôtovej siete vie rozšíriť a zosilniť signál routera až na rýchlosť prenosu do 300 Mbps a takisto sa zvyšuje aj dosah bezdrôtovej siete. Aj vo veľkom dome alebo firme tak budete môcť surfovať na internete bez problémov. Ako vždy pomocou aplikácie Mi Home ho môžete nastaviť do požadovaných parametrov a pripojiť sa naň dá až 64 zariadení súčasne.

 Jednoduché pripojenie

Pripojenie je veľmi jednoduché, stačia na to dva kroky. Repeater je kompatibilný s väčšinou routerov a je skutočne kompaktný. Jeho hmotnosť je len 125 g.Okrem vyššie spomínaných kvalít určite zaujme aj svojou cenou, je dostupný naozaj do každej domácnosti. Pre nadšencov značky Xiaomi máme širokú ponuku štýlových gadgetov do domácnosti v našom eshope.
Okomentovať