AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Aké sú výhody mobilov z výkupu?

Poznáte to. Idete si kupovať nový mobil, na trhu ich je nespočetné množstvo v rôznych cenách.  Väčšina z nás by si vybrala tie najviac odporúčané odbornými portálmi. Ale tie mávajú často aj vyššiu cenovku. Tak čo teda robiť, aby sme nepoľavili z parametrov, ale zároveň boli spokojní s výhodnou kúpou? Niekto možno začne prehľadávať rôzne inzeráty používaných mobilov na internete, no my v Smartshope určite odporúčame pozrieť si ponuku telefónov z výkupu. Takýto výber má hneď niekoľko výhod.

Prečo si kúpiť mobil z výkupu?

  • Tou prvou je garancia 100%-nej funkčnosti našich mobilov z výkupu. Pri výkupe je kontrolované všetko čo sa týka hardvéru aj softvéru. Odstránené sú aj všetky predtým zadané účty, resp. bezpečnostné prvky, čo je veľmi dôležité oproti mobilom, ktoré si ľudia kúpia od niekoho cez inzerát. Zo skúseností na predajniach vieme, že je to dôležité. Nie raz sa stalo, že prišli zákazníci s mobilom kúpeným z inzerátu a nevedeli sa do neho dostať a v niektorých prípadoch nepomôže ani „prepálenie“ systému a tým je taký mobil v podstate nepoužiteľný. U nás pri mobile z výkupu máte istotu, že keď ho zapnete, je to to isté, ako keby ste zapli úplne nový nepoužívaný telefón.

 

 

 

 

  • Ďalšia veľká výhoda je určite záruka. V prípade, že sa vyskytne nejaký problém, záručná oprava na takéto mobily je minimálne jeden rok, pri niektorých – označených ako nové z výkupu to môžu byť až dva roky. Nové z výkupu znamená, že pri výkupe boli ešte zabalené vo fólii, nikdy neboli používané, balenie obsahu komplet originálne príslušenstvo a predajca si to dôkladne overil.

 

  • A pre mnohých tou najpodstatnejšou výhodou je cena. Tá sa okrem iného odvíja od zaradenia mobilu do triedy – Nové z výkupu, trieda A, B alebo C. Trieda sa určuje podľa vizuálneho stavu. Trieda A je bez akýchkoľvek poškodení, trieda B už môže mať viditeľné malé známky používania (maličké škrabance, ošúchané hrany) a pri triede C sú už známky používania zjavné, ale mobil je stále plne funkčný.

Pevne veríme, že týchto pár rád vám pomôže pri rozhodovaní a vyberiete si to najlepšie zariadenie pre vás s výhodnou cenovkou.

 

Okomentovať