AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Fashion doplnky k mobilu, ktoré počas leta určite oceníte

Slnko, zábava, festivaly, stretnutia s priateľmi. To všetko nám prináša leto a možno práve v tomto období na nás vyniknú o niečo viac rôzne módne doplnky. Pozrime sa na pár kúskov, ktoré vaše letné zážitky určite ozvláštnia.

Najnovší trend nemôže chýbať ani na našom e-shope. Máme na mysli silikónové puzdro so šnúrkou, tzv. neck strap. Na festival je ako stvorené. Mobilný telefón budete mať stále poruke, takže vás vždy zastihnú a zároveň mobil vo víre zábavy nemôžete stratiť. Spevnené rohy obalu zas zaručujú lepšiu ochranu pri nárazoch ako pri klasických ultra tenkých obaloch.

S užitočným a zároveň dobre vyzerajúcim doplnkom WOW ring sa vám bude s mobilným telefónom manipulovať oveľa lepšie najmä pri fotení. Prstencový úchyt sa dá otáčať v 360 stupňoch a na zadnej strane telefónu drží vďaka silnému lepu, takže sa nemusíte báť odlepenia. Dobre poslúži aj ako stojan pri pozeraní filmov, no hlavne sa vám s ním už mobil len tak z ruky nevyšmykne. A navyše...vyzerá štýlovo!

Štýlové prevedenie mnohí oceníte aj pri bezdrôtových slúchadlách Apple AirPods. Typicky elegantná, čistá biela farba a minimalistický dizajn. Rýchle párovanie, jednoduché ovládanie a kvalitný zvuk. Toto všetko sú prednosti Apple slúchadiel. Vďaka čidlám a senzorom rozoznajú, keď si slúchadlá vyberiete z ucha a hudbu automaticky zastavia, ovládať ich môžete jedným dotykom a využiť sa samozrejme dajú aj na telefonovanie. Ak sa chcete odlíšiť a nenápadná biela farba nie je nič pre vás, potom tu pre vás máme na našom e-shope farebné varianty - bluetooth slúchadlá TWS i7S v niekoľkých farbách. Tak ako pri Apple AirPods, ani pri TWS slúchadlách nesmie chýbať nabíjacia krabička.

Výber bluetooth slúchadiel je samozrejme veľký, od nenápadných malých štoplových, cez športové, až po veľké herné. Stačí si len vybrať, ktoré vám budú najviac vyhovovať.

Leto je v plnom prúde, užite si ho naplno aj vďaka takýmto nenápadným fashion vychytávkam!

Okomentovať