AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Folklór hýri svetom

 

Chceš byť trendy?

Potom práve pre teba sú určené obaly z našej novej kolekcie FOLK. Ľudové motívy sú čoraz populárnejšie, tak prečo si nespraviť zo svojho mobilu módny doplnok a nenechať ho vyniknúť?

Naša krajina má bohatú históriu, výnimočné tradície a hlavne krásne tradičné vzory. A práve tie nás inšpirovali, aby sme pre vás vytvorili túto jedičnú FOLKovú kolekciu. Srdcia, kvetiny, hrdličky. Každý tvar a vzor v minulosti niečo vyjadroval a každá oblasť Slovenska mala svoje typické ornamenty.

Chrániť si mobil je dnes už samozrejmosťou, či už silikónovým, alebo knižkovým obalom, takže sme v DIGITALL spojili pekné s užitočným. Prečo mať obal ako ostatní, alebo čakať dlhé týždne na zásielku z Číny? Na našom e-shope si vyberiete originálne obaly so slovenskými vzormi s rýchlym dodaním.

 

Vybrať si môžete z niekoľkých motívov v tradičných farbách a samozrejme nesmie chýbať ani modrotlač pre tých, ktorí majú radi jednoduchosť. Takto "vyzdobený" mobil určite hneď nájdete na stole a nezanikne ani v spoločnosti priateľov medzi ostatnými mobilmi. Takisto nimi môžete potešiť svoju drahú polovičku, ktorá má rada originálne doplnky.

 

ORIGINÁLNE A KVALITNÉ

Keďže si zakladáme na kvalite, sami sme skúšali, ktoré farby a materiály sú na potlač najvhodnejšie, aby ste boli vy, naši zákazníci, plne spokojní. Už si stačí len vybrať. Modely a vzory budeme samozrejme postupne dopĺňať.

 

Dúfame, že sme vás naladili na ľudovú nôtu a zároveň veríme, že si každý nájde ten najkrajší FOLK motív.

Okomentovať