AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Mobil pre školáka do 200€

Polovica leta je už za nami a to znamená, že nám školský rok klope na dvere. Školákom treba pomaly chystať tašky, zošity, knihy a v dnešnej modernej dobe sa mnohí rodičia rozhodujú, aký mobil svojmu dieťaťu vybrať, aby bolo vždy zastihnuteľné, alebo pre starších študentov, aby ho mohli využívať aj ako svoj „pracovný“ nástroj.

Pre úplne najmenších školáčikov, ktorých len potrebujete skontrolovať, či prišli v poriadku do školy, resp. či už sú na ceste domov, je úplne postačujúci klasický tlačítkový telefón so základnými funkciami. Ak ale od mobilného telefónu očakávate viac ako od klasického a rozmýšľate nad smartfónom, potom by bol vhodný Myphone Fun 8. S veľkosťou operačnej pamäte 1GB a vnútornou pamäťou 16 GB ho môžete skontrolovať aj vďaka rôznym GPS aplikáciám, ktoré si do mobilu bez problémov viete nainštalovať.

Telefón budú deti určite viac využívať po školskom dni, nainštalujú si rôzne hry a aplikácie a aby všetku takúto záťaž smartfón zvládal, odporúčame parametrovo výkonnejšie s minimálnou RAM pamäťou 2GB a viac. „Mobilovo“ zdatnejšie deti by tak určite potešil Huawei Y5 2019, ktorý má 3 000 mAh batériu a navyše aj pekne vyzerá, keďže má na zadnej strane povrch z umelej kože. Ešte väčšiu kapacitu baterky a takisto aj výkon nájdete v Y7 2019, ktorý má zároveň aj väčší, 6,26´´ displej. Obľúbená značka Xiaomi im môže konkurovať so svojim modelom Redmi 7 a v balení dokonca nájdete aj silikónový obal.

Pre najstarších a najnáročnejších študentov dávame do pozornosti nadupaný Xiaomi Redmi Note 7 so 4GB RAM a 64 GB vnútornou pamäťou a 48 Mpix foťák takisto stojí za zmienku. Na našom e-shope ho nájdete za super cenu. Ak ale hľadáte niečo kompaktnejšie, vyskúšajte ako vám padne do ruky Samsung Galaxy A20e – v 3/32 GB verzií skvelá voľba. Školské projekty určite budete vedieť vypracovať aj na Umidigi A5 Pro. Akúkoľvek potrebnú appku potiahne 8-jadrový procesor a 4GB RAM a širokouhlý objektív na tejto novinke určite poteší tiež.

Všetky spomínané modely sú v cenovej kategórií do 200 €. Dúfame, že si svojho favorita vyberiete a bude slúžiť školákom a študentom k čo najväčšej spokojnosti.

Okomentovať