AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Motiváciu k pohybu, hľadáme v každom veku.

Motiváciu k pohybu, hľadáme v každom veku.

Čas plynie ani nevieme ako, keď zdvihneme hlavu, lístie na stromoch sa začína červenať. Deťom skončil čas letných prázdnin a znova drú nohavice v školských laviciach. Pre nich je to síce prudká zmena denného režimu, ale nezabúdajme ani na starších členov rodiny. Naši starí rodičia z ničoho-nič ostali bez svojich vnúčat, ktoré žijú snáď aj na opačnom konci republiky.

TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior

Doba sa hýbe dopredu

Našťastie dnešná doba má mnoho výhod a seniorskej generácii prináša nápomocné príslušenstvo k smartfónom. Tým, ktorý dokážu držať krok s dobou, to nesmierne pomáha ostať v kontakte s vnúčatami. Vyslovene pre nich sú navrhnuté TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior. Disponujú slotom na SIM kartu, takže počas hovoru sa zaobídete aj bez mobilného telefónu. Vďaka možnosti pripojiť sa na 4G sieť a kamere môžete komunikovať so svojimi najbližšími a priateľmi, nech sú už kdekoľvek. Hodinky Vám sprostredkujú upozornenia na dôležité udalosti, ako sú narodeniny a výročie. Funkcie na sledovanie dennej aktivity, vrátane monitorovania kvality spánku, Vám samozrejme poskytnú obraz o súčasnej kondícii, no rovnako stanovením cieľov pomáhajú motivovať človeka k pohybu. Na začiatok odporúčame určiť si malé méty a tak sa, doslova krok za krokom, zlepšovať. Prehľadné ovládanie na dotykovom displeji ponúka užívateľsky jednoduché ovládanie, ktoré zvládne aj laik. Dnes sa prostredie mesta rýchlo mení.

TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior

Babka a dedko sa už vo svojom bydlisku tak neorientujú, alebo sa môžu odhodlať na návštevu od sťahovaných vnúčat do vzdialeného okresu. Nové mestské kulisy sú pre nich úplne nové, no s inteligentnými hodinkami sa vďaka sledovaniu polohy nestratia. V prípade potreby môžete kedykoľvek zasiahnuť. Keď sú Vaši najbližší už veľmi krehký a viete, že ich pamäť a obranyschopnosť je slabšia, myslite na funkciu vymedzenie bezpečnej zóny pohybu.  Tak dostanete automaticky pripomienku, ak dôjde k jej porušeniu.

TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior TCL MOVETIME Family Watch 40 Black Senior

Byť fit sa nosí v každom veku

Samozrejme moderní starí rodičia, nielen že držia krok s dobou, ale doslova sa snažia dobehnúť ju. Dnešný trend je udržať ťah s vnúčatami a aj seniorská generácia bežne zaraďuje fyzický  tréning do svojich aktivít. Pohyb na čerstvom vzduchu je to najmenej čo môžete pre seba urobiť. Fit náramok Xiaomi Mi Band 5 využíva inteligentné senzory na meranie dennej aktivity vrátane počítania krokov, prejdenej vzdialenosti a spálených kalórií. Je vedecky dokázané, že už mierne zvýšenie telesnej aktivity na dennej báze zlepšuje kognitívne zručnosti a uvoľnené endorfíny Vám neumožnia upadnúť do melanchólie, či horšie, depresie. V mobilnej aplikácii Mi Fit si môžete prehľadne zaznamenať namerané údaje o dennej aktivite a kvalite spánku, porovnávať hodnoty so staršími záznamami a tak sledovať Váš pokrok.

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 5 Black Fitness náramok Xiaomi Mi Band 5 Black

Dnešné dni plynú neuveriteľným tempom, a ako vždy, že starneme vidíme hlavne na deťoch a vnúčatách. Technológie sa tak menia a stále prichádzajú nové. Čo niekedy bolo nepredstaviteľné, sa stáva skutočnosťou. Motivujte svojich blízkych, aby ich pustili do svojich životov a sledujte ako im to doslova rozprúdi krv v žilách.

Okomentovať