AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Nech deťom uplynú domáce chvíle rýchlejšie

Už je to nejaká doba, čo deti museli ostať doma. Ak už vôbec netušíte, ako ich zabaviť, hlavne tie menšie, máme tu pre vás v tejto mimoriadnej situácií niekoľko zaujímavých tipov.

Elektronický LCD zápisník

Náš výber začneme kreatívnou tabuľkou na kreslenie. Ide v podstate o zariadenie podobné tabletu, ku ktorému je dodávaný v balení aj stylus - pero, ktorým naň môžete písať, alebo kresliť. Tí kreatívnejší ho využijú ako skicár a rodiny zas ocenia jeho všestrannosť.
lcd-zapisnikVyužiť sa dá aj ako zápisník na odkazy. Na LCD tablete sa nachádza aj ovládací gombík, ktorým svoj výtvor alebo odkaz môžete "zablokovať" proti zmazaniu, tablet sa teda nevypne, až kým gombík znova neodblokujete. Na zadnej strane sú dva magnety a tak tabuľku môžete umiestniť na dobre viditeľné miesto na vhodný povrch.

Elektronická stavebnica Xiaomi

Ďalší tip je pre milovníkov stavebníc. Xiaomi Mi Mini Robot Builder. Tu skutočne môžete rozvíjať svoju fantáziu. Z 305 dielikov si vyskladáte podľa návodu vybranú postavičku, ktorú môžete potom dokonca ovládať cez aplikáciu! Stači ju len spárovať cez Bluetooth a o zábavu je postarené.
xiaomi_mi_mini_robot_builder_1

Detské vysielačky

A keďže pobyt na čerstvom vzduchu je teraz viac než kedykoľvek predtým vítaný, máme tu niečo aj pre outdoorových nadšencov a deti sa budú cítiť ako malí dobrodruhovia. Vysielačka Motorola T42.
vysielacka-motorola-t42Po jednoduchom spárovaní môžete komunikovať s dosahom až 4 km. Vysielačky sú napájané tromi AAA batériami, čo zaručuje dlhú výdrž používania. Praktická spona na opasok je taktiež v balení. Už stačí len zbaliť batoh a vykročiť do prírody.
Okomentovať