AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Obal na mobil: Ochrana aj módny doplnok

Mobilné telefóny sa stali každodennou a neoddeliteľnou súčasťou našich dní. Takmer stále ich máme v rukách, manipulujeme nimi, odkladáme a vyberáme ich z vrecka alebo kabelky.

Určite sa preto oplatí investovať do ochranných prvkov ako sú ochranné sklá a obaly na mobily. O tom, aké rôzne druhy a varianty existujú, sme písali už v predchádzajúcich článkoch, no tento krát sa zameriame na obaly, ktoré nie len že splnia svoju ochrannú funkciu, ale ich využijete aj ako módny doplnok.

Dámy si na našom e-shope alebo na predajniach môžu vybrať z mnohých motívov obalov značky Devia, ktoré sú ozdobené Swarowski kryštálmi. Cenovo sú dostupné a pôsobia skutočne ako elegantný šperk. Nápadité, a takisto Swarowski krištálmi zdobené obaly, ponúka značka KINGXBAR. Pre menšie slečny, ktoré sa už ale takisto chcú parádiť, sú vhodné obaly Forcell Diamond, ktoré sú zdobené imitáciou kryštálov.

Pre lepšie uchopenie mobilu môžu poslúžiť obaly s tzv. prsteňom (Ring) a tie nájdete takisto zdobené v kombinácii so štýlovými ornamentmi.

Pre vyššie rady značky Samsung alebo iPhone sú určené už aj prémiovejšie púzdra značky Guess v silikónovom, ale takisto aj v diárovom prevedení.

 

Ak oceňujete jednoduchosť, potom odporúčame klasické priesvitné silikónové obaly, no s jednoduchšími vzormi čoraz populárnejšej mandaly alebo heny.

Samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na pánov. Čo tak zladiť svoj obal na mobil so značkou auta? Vysoko kvalitné a originálne obaly (Mercedes, FERRARI, alebo Bugatti) zaujmú už na prvý pohľad. Vyrobené sú z pravej kože, resp. odolných materiálov.

Vyslovene odolné a zároveň také, ktoré budú mať ten „WOW efekt“, sú obaly z radu Armor, Defender Protector, vyhľadávané práve mužmi. Sú síce trochu mohutnejšie, no všimne si ich každý a hlavne ochránia mobil ešte viac, ako klasické silikónové obaly.

A nakoniec máme pre vás o niečo farebnejší tip na silikónové obaly s momentálne veľmi IN potlačou Disney, alebo pre pánov s motívmi DC komixov. Sú o niečo výraznejšie ako vyššie spomínané, ale možno to je práve to, čo mnohí hľadajú a doplníte nimi aj svoj outfit.

Vybrať sa dá z veľkého množstva možností, svoj štýlový módny doplnok si nájde každý.

 

Okomentovať