AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Paušály SLOBODA od 4ky aktivujete na predajni Digitall.sk

Doba dátová. To je asi najvýstižnejšie pomenovanie dnešnej doby. Potrebujete vedieť čo sa deje vo svete - noviny si prečítate na nete. Potrebujete sa niekam rýchlo dostať - ihneď zapínate gps v mobile. Chcete byť v spojení s priateľmi - nájdete ich na sociálnych sieťach. No a volania a sms sú už samozrejmosťou.

 

Každý chce byť online vždy a všade a práve pre takéto prípady je dôležité vybrať si ten správny paušál alebo dátový balíček. Na trhu je veľká ponuka, no nie každý sa daným výrazom rozumie, možno úplne neviete, čo by bolo pre Vás najvhodnejšie. Najnovší slovenský operátor 4ka tak môže byť pre Vás ten ideálny. Nemusíte sa báť viazanosti - medzi paušálmi alebo dátovými balíkmi môžete voľne "prechádzať".

Pre tých, čo hlavne telefonujú a na internet sa až tak často nepripájajú cez dáta, sú výhodné balíky SLOBODA 100 za 5 € (100 min/sms), SLOBODA 300 za 9 € (300 min/sms), alebo SLOBODA  Nekonečno za 17 € (nekonečné volania a sms). Ku každému z týchto paušálov je pridaný 1 GB dát v SR, čo postačuje napr. na bežné prezeranie článkov na sociálnych sieťach, odpísanie na správy - ale už nie napr. na pozeranie videí. Ak by Vám spomínaný 1 GB dát nestačil, viete si cez sms za 2 € aktivovať ďalší 1 GB dát.

Pre aktívnych užívateľov internetu odporúčame radšej niektorý z paušálov SLOBODA +. To znamená, že ak pozerávate videá na Youtube, na sociálnych sieťach, ak sťahujete z internetu pesničky a rôzne hry, určite spotrebujete vyšší objem dát ako je 1GB v základných paušáloch. Vtedy si stačí priplatiť tri eurá a dostanete tak navyše neskutočný objem dát, v SLOBODA 100+ za 8 € dostanete 10 GB dát v sieti 4ka, v SLOBODA 300+ za 12 € máte 15 GB v sieti 4ka a v SLOBODA Nekonečno+ za 20 € môžete surfovať s nekonečnými dátami v 4ke. V každom z týchto paušálov máte samozrejme prislúchajúce vyššie spomenuté min/sms.

Keďže 4ka je takpovediac "dátový operátor", má v ponuke aj ďalšiu možnosť pre tých, ktorým stačí v mobile využívať iba neobmedzený internet a nepotrebujú žiadne volania a sms navyše. Vtedy skúste siahnuť po paušále SLOBODA DATA za 12 €.

Ak si stále nie ste istí, ktorý paušál si vybrať, ochotne Vám poradia naši školení zamestnanci na každej kamennej predajni DIGITALL, ktorých máme už 40 po celom Slovensku.

Navyše, v Digitall.sk nájdete výber mobilných telefónov, ku ktorým dostanete SIM KARTU ZDARMA.

Okomentovať