Prečo si mám kúpiť používaný iPhone?

Na trhu s mobilnými telefónmi máme už veľa výrobcov a značiek a ešte viac modelov, z ktorých si môžete vyberať. „Androidy“ prichádzajú stále s novším typom, niekedy možno aj len s nebadanými vylepšeniami. No a potom tu máme Apple, ktorý stabilne predstaví svoj mobilný telefón len raz ročne. Iphone je obľúbený najmä pre spoľahlivosť operačného systému iOS, ktorý dostáva podporu aktualizácií aj niekoľko rokov.

Aj to je jeden z dôvodov, prečo fanúšikovia iPhone telefónov nepotrebujú každý rok siahať po novom modely. No čo ak váš starší model napr. padne a rozbije sa, alebo ho stratíte atď., ale chcete zostať verní tomu, na čo ste zvyknutí? Ideálnou voľbou by pre vás bola ponuka použitých iPhonov na našich Digitall predajniach a e-shope. Za priaznivé ceny máte stále plne spoľahlivý telefón a navyše garantujeme na každý kus ročnú záruku a to je jedna z najväčších výhod oproti nákupu cez inzertné portály. Zaručené máte aj odomknuté Touch ID a iCloud. Samozrejme čo sa týka operačného systému, sú v stave nového telefónu. Kompletný 20 bodový elektronický test zas zaručuje, že všetky softvérové a hardvérové funkcie sú úplne v poriadku. Mobilné telefóny nie sú v originálnom balení, no obsahujú potrebnú výbavu – nabíjací kábel a adaptér a ihlu na otváranie slotu. Na veľkej väčšine kusov nájdete dokonca na displeji nalepenú ochrannú fóliu. Pri tzv. nákupe z druhej ruky nikdy neviete, v akom stave vám telefón reálne príde, niekedy fotky z inzerátov môžu klamať. U nás sú všetky použité telefóny podľa vizuálnej stránky zaradené do kategórií A, B a C. Kategóriou, ktorá garantuje bezchybný vzhľad je samozrejme kategória A – mobil nemá žiadne odreniny ani škrabance a nevidíte na ňom známky používania. Pri B kategórii môžete na mobile badať malé škrabančeky. Pri C-čkovej kategórii sú už škrabance viditeľné a rám môže obsahovať menšie ryhy. Pri predaji sú si teda naši zákazníci vedomí toho, čo reálne dostanú.
Z vyššie spomenutých bodov teda vyplýva, že nákupu použitého telefónu sa na našich predajniach vôbec nemusíte obávať, vďaka testovaniu a záruke nekupujete žiadnu mačku vo vreci, ale kvalitný telefón s odborným servisom.

Okomentovať