AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Predvianočné nakupovanie bez stresu

Reklamy na predvianočné nákupy sa začali na nás hrnúť z každej strany. Skôr ako im podľahneme a uvedomíme si, že Vianoce sú skutočne takmer za dverami a začneme bezhlavo nakupovať, by si mal každý v kľude premyslieť, aký veľký rozpočet si môže tento rok na nákupy uvoľniť.

Vianoce s DIGITALL

Urobiť radosť blízkym je skvelé, no nemal by tomu predchádzať stres.
Ideálne je spraviť si včas jednoduchý zoznam s menami, komu chceme niečo kúpiť a pozrieť sa naň spätne. Figurovať by na ňom mali ľudia, ktorých skutočne máme radi. Môže sa stať, že kolegyňa z druhého poschodia, okolo ktorej denne len chodíte a prehodíte pár slov,  ten malý darček "len aby bol" ani nečaká.

Darčeky sú o radosti, nie o povinnosti a preto možno svoj zoznam tento rok zúžite. Ku každému menu si potom môžete včas a postupne zapisovať nápady s darčekmi, ktoré by ich mohli potešiť.

Deti s DIGITALL

Ak dieťa potrebuje nový mobil, skutočne potrebuje ten najdrahší, len preto, že ho majú spolužiaci v škole? V dnešnej dobe sú na trhu skvelé výkonné telefóny za výhodné ceny a z rozpočtu môžete investovať ešte aj do ochranných prvkov, ako sú obal a tvrdené sklo. Tento rok je v popredí značka Xiaomi, v ich širokej ponuke určite nájdete ten najvhodnejší.

Každý rok sa stretávame s tým, že pre niekoho je ťažké vybrať darček seniorom. Ani tu by sme to neriešili len nejakou "povinnou výbavou".  Starší ľudia sú v rôznych smeroch zraniteľní, čo tak im zabezpečiť dom Xiaomi Mi Home Security kamerou? Je to praktické a navyše vďaka prepojeniu s mobilom viete skontrolovať, či je všetko v poriadku.

Starí rodičia s DIGITALL

Športovcov zas potešia rôzne drobnosti, vďaka ktorým zlepšia svoje výkony, napr. fitness náramky, kvalitné slúchadlá a pod. Svoju domácnosť a dosluhujúce spotrebiče zas môžete vynoviť inteligentnými robotmi - od rýchlovarnej kanvice, cez váhy až po zubné kefky a všetko viete mať pod palcom vo svojom smartfóne.
Vianočné nákupy začínajú a preto veríme, že vyberiete správne a svojich blízkych potešíte nielen darčekmi, ale hlavne vašou spoločnosťou.

 

Okomentovať