AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Smart garden - inteligentná záhradka do Vášho domu či bytu

Smart home - inteligentná domácnosť. Pojem, s ktorým sa stretávame stále častejšie. Môžeme si pod tým predstaviť robotické vysávače, bezpečnostné kamery ovládané cez aplikáciu, atď. Ale už málokto počul o smart záhradke.

Smart záhradka s názvom Plantui, resp. inteligentný kvetináč je veľmi moderným doplnkom, ktorý vám uľahčí pestovanie rôznych byliniek a zeleniny, od bazalky cez cherry paradajky až po stéviu a mnohé ďalšie. Ak radi napr. varíte a chcete mať vždy poruke čerstvé bylinky, no neviete ako na to, alebo nemáte čas sa o ne starať, takáto smart vychytávka je na to ako stvorená.

V smart kvetináči sa nachádza zásobník na vodu, ktorý podľa potreby bylinky zalieva a takisto fotosyntetické svetelné spektrum, ktoré viete nastaviť pomocou aplikácie. Vybranú zeleninu alebo bylinu vložíte do zásobníka v špeciálnych kapsulách Plantui, a tieto vždy v balení obsahujú všetky potrebné živiny, nie je preto nutné ich sadiť do zeminy.

Zvládne to úplne každý. Balíček obsahuje samozrejme aj hnojivo, no v prípade, ak by vám došlo, dá sa zakúpiť aj samostatne v znovu uzatvárateľnom obale. Podľa fázy rastu sa dá jednoducho kvetináč prispôsobiť ďalšími nástavcami s LED osvetlením, stačí si ju jednoducho navoliť a kvetináč bude "rásť" spolu s rastlinou. Niektoré kvetináče dokonca obsahujú režim "Dovolenka" a tak je o rastliny postarané aj počas vašej neprítomnosti, znovu aj vďaka jednoduchej aplikácii. Naraz môžete pestovať až 6 druhov, no vďaka nástavcu si môžete kvetináč rozšíriť až na 12 bylín alebo druhov zeleniny a s nimi už dokážete v kuchyni vytvoriť rôzne výborné pokrmy.

Dizajn je veľmi elegantný a čistý, hodí sa určite do každej modernej domácnosti. Dostupný bude v rôznych farbách, je len na vás, ktorý smart kvetináč Plantui vám pomôže dopestovať chutné bylinky a šaláty počas celého roka.

 

 

 

Okomentovať