AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Späť do školy – motivujte školákov k lepším výsledkom!

Späť do školy – motivujte školákov k lepším výsledkom!

Je mi jasné, že to posledné čo deti chcú je späť do školy, pre nich sú prázdniny v plnom prúde, ale rodičia musia myslieť dopredu. O chvíľu je tu september a rodičia už v podvedomí počujú zvoniť ranný budík, ktorý deti budú nenávidieť.

Detské smart hodinky sú užitočné aj pre rodičov. 

Verím, že aj Vás sprevádzajú zmiešané pocity. Najcitlivejšie to vnímame pri najmenších prváčikoch a drobcoch na prvom stupni. Priznajme si to, veľakrát je nástup do školy väčší stres pre dospelých ako pre ich potomkov. Zrazu budú odkázaní sami na seba, budú sa musieť zorientovať v škole, vybudovať si nové vzťahy so spolužiakmi a Vás budú sprevádzať obavy, ako to sami zvládnu. Našťastie dnešná doba pokročila natoľko, že strachu sa vieme jednoducho zbaviť pomocou moderných technológii. Detské hodiny s GPS lokátorom potešia každé dieťa a zároveň sú užitočným nástrojom zodpovedného rodiča. Vďaka nim môžete priebežne skontrolovať kde sa Vaša ratolesť práve nachádza, alebo či nezblúdila. Takéto detské hodinky TCL Movetime Family Watch 40 nie sú len na zábavu, ale vďaka slotu na SIM kartu je možné s nimi volať, prijímať SMS správy a podporujú tiež video hovory a 4G sieť. Vedecké štúdie potvrdzujú, že v podstate akýkoľvek šport stimuluje sústredenosť a zlepšuje kognitívne schopnosti. Vďaka detským smarthodinkám s GPS môžete sledovať pohybovú aktivitu školáka a motivovať ho k zdravšiemu životnému štýlu.

TCL Movetime Family Watch 40

Všetci sa chcú vyrovnať spolužiakom

Pre starších žiakov je škola už známy terén. No aj ich treba motivovať a uľahčiť im nástup do školy. Časy keď na to stačila nová tepláková súprava sú však už nenávratne preč. Dnešní tínedžeri sa musia odlíšiť od rovesníkov v škole hlavne technológiami. Mobilný telefón v určitom veku je už samozrejmosť. Našťastie na trhu je široký sortiment a môžete vyberať s rôznych alternatív. Určite, investície do najvyšších modelov smartfónov hneď na začiatku pre dieťa nie je najlepšia voľba. Našťastie na trhu sú rôzne alternatívy lacnejších telefónov, ako napríklad Xiaomi Redmi 9A, alebo používané, ale plne funkčné iPhony so zárukou na 12 mesiacov. Ak študent svoj mobil už má, ten správny impulz môže byť nový batoh, myška, či slúchadlá, alebo rovno COMBO všetkého za priaznivú cenu.

Xiaomi Redmi 9A

Dajme im to, čo naozaj potrebujú

Keď je reč o starších študentoch, nepodceňovala by som ich. S rastúcim vekom stúpa chuť aj o veciach rozhodovať. Dajte im priestor a pýtajte sa ich čo potrebujú, možno Vás odpovede prekvapia. Nový telefón nemusí byť ich priorita, ale budú potrebovať tablet. Trpezlivo si vypočujte ich argumenty a zvážte Vaše možnosti. Verím, že každý tínedžer má kopec nárokov, ale kompromis sa vždy nájde aj pri tabletoch, napríklad taký iGET SMART W102 splní všetky základné požiadavky každého užívateľa. Na prvý pohľad upúta odolné kovové spracovanie a obraz so živými farbami. Ak by to bolo málo môžete ho obaliť do štýlového puzdra.

iGET SMART W102

Okomentovať