AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Športové príslušenstvo do posilky, či na turistiku.

Do nového roka si mnoho ľudí dáva záväzok, že začnú na sebe pracovať a aktívne žiť. Každý si môže vybrať to, čo ho bude najviac baviť. Niekomu vyhovuje posilňovňa, niekto má radšej outdoor aktivity. Najťažšie je začať a správna motivácia mnohým pomôže. Stretávame sa s tým bežne aj u nás na predajniach a preto vieme, čo vás môže nakopnúť k lepším výkonom, alebo zjednodušiť a skvalitniť pohybové aktivity v prírode. Ktorý typ ste vy?

Vyhovuje vám viac „posilka“? Tu by vás mala nabudiť dobrá hudba. Kvalitné slúchadlá s bass efektom poskytnú JBL Live500 BT . Veľké meniče dobre sedia na ušiach, sú príjemne mäkké a pohodlne držia aj počas cvičenia.

 

Ak vám nevyhovujú takéto tzv. mostové slúchadlá, ale skôr malé tzv. štupľové, odporúčame Samsung Galaxy Buds Pro . S funkciou ANC (aktívne potlačenie okolitého hluku) sa budete môcť plne sústrediť na svoj výkon.

 

Aby ste mohli mať svoj mobilný telefón pri sebe a nezavadzal vám vo vrecku, využite športové puzdro na ruku . Dobre poslúži pri behu na bežiacom páse, alebo aj vonku. Hravo sa dá do neho odložiť aj kľúč od bytu a tak nič viac so sebou nepotrebujete brať.

 

Ak predsa len idete na dlhšiu trasu a potrebujete toho viac, no batoh by bol veľký, ideálne je bedrové puzdro na behanie s reflexnými prvkami . Sem sa už zmestí aj fľaša s vodou, doklady, poprípade ďalšie drobnosti.

 

Pre pokročilých športovcov máme skvelú vychytávku od značky Garmin – Pulzomer s akcelerometrom . Keď ho spárujete s vhodným Garmin zariadením, viete si merať pulz nielen pri behu, ale aj plávaní a iných aktivitách.

 

Keďže máme krásnu krajinu, ktorú sa oplatí spoznávať, nemôžeme vynechať ani smart gadgety na turistiku.  Na diaľkových pochodoch bez možnosti napojenia na elektrinu poslúži ako zdroj nabíjania až 30 000 mAh externá powerbanka Joyroom  s viacerými usb výstupmi na nabíjanie niekoľkých zariadení naraz.

 

Zaujímavé a v dnešnej dobe populárne je alternatívne riešenie nabíjania cez solárnu nabíjačku Solar Panel Choetech . Prichytíte ju na stan, alebo prehodíte cez batoh a môžete si ju nabíjať aj počas chôdze našimi krásnymi horami.

 

Pevne dúfame, že sme vás namotivovali, pretože sami dobre vieme, že pravidelný pohyb a pobyt na čerstvom vzduchu prospieva nielen nášmu telu, ale aj duševnej pohode.

Okomentovať