AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Svetom s letom

Ste pripravení na leto?

 

Leto je v plnom prúde a ty sa chystáš na festival, na jazero, niekam na dovolenku? A práve pre dokonalý zážitok a krásne spomienky odporúčame do batožiny pribaliť aj pár nevyhnutných vychytávok.

Sefíčka z letíčka

Aká by to bola letná dovolenka, keby ste si s priateľmi alebo rodinou nespravili aj pár selfie. Vtedy príde na rad selfie tyč. Môžete si vybrať z rôznych druhov. Asi najobľúbenejšia varianta je tyč s 3,5 mm jack káblikom, ktorý napojíte na mobil a môžete pohodlne fotiť, pretože na rukoväti sa nachádza zabudované tlačítko na snímanie. Ak váš mobilný telefón nemá 3,5 mm jack konektor, v tom prípade bude vhodnejšia selfie tyč s bluetooth ovládačom. Mobil treba spárovať s ovládačom. Pre istotu odporúčame pred kúpou vyskúšať kompatibilitu, malo by to ale fungovať ako na android, tak aj na iOs. Ak sa bojíte, že ovládač stratíte, nezúfajte, aj pre takéto prípady existuje ešte tyč so zabudovaným bluetooth (zapínanie je väčšinou na spodku rukoväte). Myslite ale na to, že takúto tyč musite tiež dobíjať.

Nabi sa kdekoľvek

Selfie sú hotové, ale vybil sa vám mobil. Je načase z batožiny vytiahnuť powerbank - externú nabíjačku. Používanie je tiež veľmi jednoduché. Doma si powerbank-u nabijete a keď je to potrebné, môžete na ňu napojiť akékoľvek zariadenie, ktoré sa vám práve vybilo. Priložený býva micro usb kábel, ale môžete použiť akýkoľvek kábel podľa potreby s USB koncovkou na jednej strane. Takéto nabíjačky sa rozdeľujú podľa kapacity. Na balení vždy býva uvedená kapacita v mAh. To znamená, že ak máte napr. zariadenie s baterkou 2 000 mAh a chcete ho vonku nabiť na 100%, potrebujete externú nabíjačku s takou istou, alebo vyššou kapacitou. Na trhu je samozrejme veľa druhov. Na niektoré môžete napojiť aj viac zariadení, iné sú zas vodeodolné a pogumované, takže im nevadí ani menší náraz. Natrafiť môžete aj na solárne externé nabíjačky, v tom prípade odporúčame sa informovať o intenzite pomocou solárneho nabíjania.

A čo tak vlastná párty?

K letu neodmysliteľne patrí aj dobrá hudba a tú si v spoločnosti najlepšie užijete vďaka bluetooth reproduktorom. Tie si jednoducho spárujete so svojím mobilom a párty sa môže začať. Niektoré repráky podporujú aj pripojeie cez micro sd karty alebo usb kľúče. K vode sa vám hodí vodeodolný malý repráčik, na poriadnu grill party zas o niečo väčší a výkonnejší s dlhšou výdržou batérie. Aj v tomto prípade je ponuka na trhu široká, stačí si len vybrať podľa svojich potrieb.

 

Zbalené máme všetko potrebné, môžeme si užívať leto!

Okomentovať