AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

TIPY NA SMART VIANOČNÉ DARČEKY

SMART VIANOCE

Blížia sa Vianoce a preto je čas začať sa obzerať po vianočných darčekoch. Tradičné ponožky a dobrá kniha určite nie sú na škodu, ale čo tak potešiť svojich blízkych SMART darčekom?

Pre krásny úsmev bude určite vhodná elektrická zubná kefka Xiaomi Mi Sonic, na ktorej sa dajú nastaviť tri rôzne režimy čistenia zubov a po nainštalovaní aplikácie do mobilného telefónu a rozpoznaní gesta čistenia sa do aplikácie zaznamenávajú dáta tak, aby ste získali skóre čistenia. 

Ďalší doplnok do kúpeľne, ktorý by mnohí ocenili, je aj elektronická osobná váha Xiaomi Mi Smart Scale s presnosťou 100 g, grafickým LED displejom a takisto pomocou aplikácie Mi Fit viete merať a zaznamenávať svoje BMI. Pre náročnejších odporúčame ako darček model Mi Body Composition Scale, ktorá má pokročilé funkcie a zmeria údaje ako sú: váha, bazálny metabolizmus, BMI, percento telesného tuku, kostná hmota, svalová hmota, viscerálny tuk, podiel vody v tele, typ postavy, telesné skóre. Pre profi športovcov ako stvorená!

Pánov by pod stromčekom mohol potešiť elektrický holiaci strojček, takisto od Xiaomi, ale tento krát v spolupráci s firmou Remington - Xiaomi Mi je vhodný na mokré aj suché holenie s 360° rotáciou a použitými vysokokvalitnými materiálmi.

Mladšia generácia ocení pod stromčekom reproduktor Mi Pocket 2, na ktorom si budú môcť hudbu prehrávať až 7 hodín s plnými basmi a dobrým zvukom. Spárovať sa dá s väčšinou zariadení pomocou Bluetooth. 

V prípade, že sa reprák vybije, nie je problém ho znovu dobiť kdekoľvek vonku cez externú nabíjačku Xiaomi PowerBank 2C s kapacitou až 20 000 mAh s podporou rýchlonabíjania.

Pre rodičov je vždy celkom oriešok zháňať vhodný darček, ale domáci smart pomocník by sa mohol hodiť. Konkrétne monitor teploty a vlhkosti vzduchu Xiaomi Mi, ktorý pomocou aplikácie Mi Home dokáže komunikovať s ostatnými smart zariadeniami vo vašej domácnosti. Príjemná teplota v dome je nastavená a je čas na dobrú kávu, alebo horúci čaj. Tu by mohla rodičom padnúť vhod ako darček rýchlovarná kanvica Xiaomi Mi Smart v krásnom elegantnom prevedení a taktiež možnosťou ovládania cez Mi Home. Vďaka nej si v kanvici nastavíte teplotu zohrievanej vody a takisto ako dlho má voda v kanvici zostať na danej teplote, možnosť udržiavania teploty je až 12 hodín.

Dúfame, že sme vám našimi tipmi aspoň trochu uľahčili výber darčekov a vianočný čas si užijete v pohode.

Okomentovať