AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Tipy na vianočné darčeky

Vianočný čas nám klope na dvere a s tým máme všetci spojené nakupovanie darčekov. Najťažšie je vymyslieť, čo by ktorého člena rodiny či partnera alebo partnerku najviac potešilo. Preto by sme si nemali nechávať nákupy na poslednú chvíľu, ale spraviť si menší zoznam vopred. Takto sa vyhnete
stresu a budete si môcť pripraviť dostatočný rozpočet.

darčeky pre deti

Začať môžete tými najmenšími. Deti sú vždy vďačné a určite sa potešia smart hračke, ktorá môže rozvíjať ich kreativitu. A keďže deti sú akčné a hravé, odporúčame vybrať niečo, čo vašu peňaženku veľmi nezaťaží, ak by náhodou došlo k nejakej „nehode“. Či už vyberiete tablet, či prvé smart hodinky, mali by ste vyberať podľa potrieb a hlavne zodpovednosti dieťaťa.

 

Pre teenagera bude výber vianočného darčeka určite jednoduchší. Tí si už vedia presne povedať, čo by si priali. Tipujeme to na kvalitný telefón, ktorý samozrejme ochráňte aj ochranným obalom a sklíčkom. Práve tak ho udržíte čo najdlhšie pri živote a bez škrabancov. A keďže mladí žijú svetom sociálnych sietí, neustále počúvajú podcasty a hudbu, potešíte ich kvalitnými JBL slúchadlami.

darčeky pre babku a dedka

Možno trochu ťažšie bude vybrať darček pre blízkeho dospelého. Vetu „A veď mne už nič netreba“ ste asi počuli neraz, hlavne pri starších ročníkoch. No aj tu vieme ponúknuť šikovné tipy. Seniorské tlačidlové telefóny sú stále obľúbené, no ak starí rodičia chcú vyskúšať niečo nové, no stále jednoduché na ovládanie, poobzerajte sa po seniorskom dotykovom telefóne,  alebo po seniorských inteligentných hodinkách so sledovaním dennej aktivity. Na spríjemnenie dňa im dobre poslúži digitálne rádio na diaľkové ovládanie.

 

Keď už máte nachystané darčeky pre všetkých, je čas myslieť aj na seba. Smart produktov je na trhu toľko, že o mnohých možno ani netušíte. Počuli ste už o smart záhradke? Tú by isto využila celá vaša domácnosť. S vašim partnerom alebo partnerkou si môžete dokonca spraviť kino večery so Xiaomi smart projektorom. Rôzne smart vychytávky do domácnosti potešia nejednu gazdinku, stačí si vybrať zo sortimentu od inteligentných kanvíc, cez smart vysávače až po mnohé vychytávky na šetrenie energie.

Dúfame, že sme vás inšpirovali a vianočné nakupovanie už nebude viac stresujúce a užijete si príjemnú atmosféru, ktorá na nás čaká.

Okomentovať