AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

TOP APLIKÁCIE TEJTO DOBY

V dnešnej dobe moderných technológií, keď sa snažíme čo najviac si uľahčiť každodenný život, nám môžu veľmi pomôcť smart aplikácie v mobilných telefónoch. Dnes naozaj nie je problém nainštalovať si takéhoto pomocníka z každej oblasti.

V prípade, že trávite veľa času na cestách, za zmienku určite stojí svetoznáma aplikácia Sygic. Ide o navigáciu, ktorú môžete po stiahnutí máp používať aj offline bez pripojenia na internet. Samozrejme pre rozšírenie možností si za poplatok môžete dokupovať ďalšie mapy. Málokto vie o tom, že túto aplikáciu vytvorila slovenská firma.
Alternatívou k Sygic sú takisto populárne Google maps, ktoré sú v mobilných telefónoch už predinštalované.
Najväčšou dopravnou komunitnou aplikáciou je Waze, kde vodiči z vášho okolia zdieľajú aktuálnu situáciu na cestách, dopravné obmedzenia a podobne a to vám môže ušetriť mnoho času pri cestovaní napr. do práce.


Poznáte tú situáciu, idete na nákup a v každom obchode od vás pýtajú vernostnú kartu. S aplikáciou Stocard ich budete mať všetky pokope. Po naskenovaní čiarového kódu karty si ich môžete pridávať do aplikácie a pri platení v obchode jednoducho necháte personál naskenovať obrazovku vášho telefónu. Aplikácia je optimalizovaná na naše obchody.
Po zaplatení v obchode samozrejme pomôže, ak si stav bežného účtu môžete pozrieť priamo v mobile a to vďaka aplikáciám od vašej banky. Každá má vytvorenú vlastnú aplikáciu, vďaka ktorej môžete používať internet banking v plnom rozsahu, od sledovania účtu, posielania peňazí z účtu na účet atď.


Pre zanietených športovcov je určené Endomondo. Po zadaní druhu športu, ktorý vykonávate a personalizovaní na vašu osobu vám appka bude merať všetky potrebné parametre od vzdialenosti, spálených kalórii, počet opakovaní a mnohé ďalšie údaje. Po pridaní priateľov a zdieľaní sa tak budete pretekať vo výkonoch so svojimi známymi.


Skvelou a samozrejme bezplatnou aplikáciou je Evernote, ktorú ocenia všetci tí, ktorí potrebujú tvoriť poznámky, robiť si zoznamy a pod. Po dokúpení verzie plus a premium sa Evernote rozšíri o ďalšie funkcie.


A keďže človek musí jesť, neoceniteľnou aplikáciou bude Bistro.sk. V tejto appke si podľa rôznych kritérií a miesta, kde sa nachádzate, ľahko vyberiete reštauráciu podľa svojej chuti. Po vytvorení účtu si viete sledovať vaše objednávky, spravovať svoje karty a adresy uložených reštaurácií.
Všetky aplikácie je možné stiahnuť z Obchod play pre Android alebo AppStore pre iOs.
Okomentovať