AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Úspora energie | Ako ušetriť na energiách?

Jednou z najčastejšie spomínaných tém v dnešnej dobe je zvyšovanie cien energií, a tiež kde a ako máme šetriť. Práve tomu sme sa rozhodli venovať aj my v tomto článku.

Najviac času človek strávi v práci alebo doma. Poďme sa teda pozrieť, ako si môžeme smart doplnkami ušetriť pár eur a zároveň spríjemniť pohodlie domova. Pomaly ale isto začína vykurovacie obdobie a hlavne v dnešnej dobe je dobré mať spotrebu energií pod kontrolou. Výrobky od značky Honeywell Home nám s tým isto pomôžu.

 

Honeywell Home T136

Základný digitálny termostat Honeywell Home T136 je možné ovládať aj na diaľku pomocou mobilného telefónu. Je určený na kotol a teplotu viete nastaviť v rôznych režimoch – na dni v týždni, alebo na víkend. Pre radiátory je vhodná bezdrôtová termostatická hlavica, ktorú bezproblémovo namontujete na väčšinu štandardných ventilov. Na dobre čitateľnom displeji viete sledovať teplotu a funkcia termostatu po rozpoznaní otvoreného okna zavrie ventil radiátoru.

Najviac času človek strávi v práci alebo doma. Poďme sa teda pozrieť, ako si môžeme smart doplnkami ušetriť pár eur a zároveň spríjemniť pohodlie domova.

Honeywel EvoHome HR91

O niečo jednoduchšia hlavica Honeywell Evohome HR91 má tiež skvelé funkcie, no je bez displeja. Kontrolovať ju viete vďaka trom LED diódam. Ak hľadáte na ventil radšej niečo nenápadné, je to skvelá voľba. Na kúrení by sme teda už ušetrené mali.

 

 

 

 

A čo napríklad také domáce svietenie? Aj tu máme na výber z niekoľkých šikovných produktov. Smart žiarovky značky Forever nájdete na našom e-shope v niekoľkých vyhotoveniach. Jednofarebné LED žiarovky ušetria nielen vašu spotrebu, ale aj životné prostredie. Majú dlhšiu životnosť ako klasické žiarovky a neobsahujú ortuť. Do modernej domácnosti sa hodí RGB Led osvetlenie, kde si na žiarovke dokážete meniť intenzitu a farebný odtieň pomocou priloženého ovládača. A navyše, čo je lepšie ako zhasnúť svetlo bez toho, aby ste museli vstať z gauča. Toto pohodlie vám umožní funkcia ON/OFF na ovládači. Máte radi retro dizajn, no zároveň chcete ušetriť? Ani s tým nebudete mať problém so žiarovkami Forever Light Filament s príjemným teplým odtieňom svetla.

Montáž všetkých produktov je veľmi jednoduchá a preto veríme, že si nejaký vyberiete. Pretože v dnešnej dobe sa šetriť oplatí.

Okomentovať