AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Vaša obľúbená hudba v audine, aj v trabante

Patríte aj vy k ľuďom, ktorí si kúpili staršie auto, s autorádiom maximálne na CD-čka, avšak ste už generácia, ktorá si svoju obľúbenú hudbu ukladá do mobilu alebo si ju rovno streamuje z internetu? Alebo ste sa rozhodli vymeniť vašu starú navigáciu za vždy aktuálne mapy od Googlu, ale bojíte sa, že nebudete dostatočne počuť, kedy máte správne odbočiť?

FM transmitter

Máme riešenie pre obe skupiny, ktoré vás nebude stáť ani veľa peňazí, a k jeho zapojeniu vám stačia jednoduché 4 kroky.

  • Zapojte FM transmitter Baseus do ,,zapaľovania” vo vašom aute.
  • Nalaďte si na vašom autorádiu frekvenciu, ktorá svieti na displeji FM transmittru a uložte si ju.
  • Zapnite si na mobile Bluetooth a dajte pridať nové zariadenie (S-13).
  • Nalaďte si v telefóne vašu obľúbenú hudbu/navigáciu a počúvajte ju priamo cez reproduktory vášho auta.

PS: Pomocou vášho FM transmittra si môžete naraz nabiť až tri mobily! :-)

Puzdro, ktoré sadne každému

Poznáte to! Každým rokom vychádzajú stále nové a nové telefóny, ktoré menia pravidelne svoj dizajn, veľkosť, a najnovším trendom je aj neustále sa meniaci modul fotoaparátov. Keby sme mali mať v našej predajni ochranné puzdro na každý jeden z nich, tak by nám ako sklad nestačilo hádam ani celé Slovensko. Čo ak vám povieme, že máme pre vás tri šikovné puzdra, ktoré sadnú úplne každému?

Univerzálne puzdra

Univerzálne puzdra Swissten Libro Uni Book, vyrábané vo veľkostiach L, XL, XXL sa dokonale prispôsobia vášmu mobilu. Nevadí, či máte fotoaparát naľavo, napravo alebo presne v strede, dostatočne veľký výrez na zadnej strane vychádza v ústrety všetkým ,,šošovkám”. Telefón stačí jednoducho nalepiť na čiernu (lepiacu) plochu vo vnútri puzdra, zaklopiť magnet a ide sa na cesty. Samozrejmosťou je aj kvalitná textília, ktorá nielen že pekne vyzerá, ale aj niečo vydrží.

Smart hodinky, ktoré vás v štichu nenechajú

Dalo by sa povedať, že po ére smartfónov, ktoré sme ochotní pustiť z ruky iba vtedy, keď nám padnú alebo sa vybijú, začínajú prichádzať pomaličky do módy aj tzv. šikovné hodinky, ktoré nám ponúkajú prakticky totožné funkcie, avšak ich nosenie je oveľa ľahšie a pohodlnejšie. Ako si však vybrať také, ktoré budú nielen pekne vyzerať, ponúknu vám všetky užitočné funkcie, a nebudete ich musieť nabíjať každý deň?

Smart hodinky Xiaomi Imilab KW66

Smart hodinky Xiaomi Imilab KW66 lákajú na neuveriteľnú 30-dňovú výdrž, ktorá je v tejto cenovej kategórii (39.99 eur) naozaj bezkonkurenčná. Okrem toho, sa môžete spoľahnúť aj na všetky potrebné merače (krokomer, tep, spánok či spálené kalórie), ale aj inteligentné funkcie ako zobrazovanie notifikácii, ovládanie fotoaparátu či hudby alebo hľadanie strateného mobilu. To ale ešte stále nie je všetko! V balení nájdete okrem jednoduchej magnetickej nabíjačky, aj náhradný gumený náramok, a to všetko iba za 39.99!!

Do kostola, aj do záhrady!

Radíte sa aj vy k dôchodcom, ktorým síce už pribúdajú roky a vrásky na čele, avšak stále ste plní elánu, ktorý ste ochotný investovať do práce na záhrade alebo prechádzkami v lese? Je preto na mieste, aby ste mali vo svojom vrecku telefón, ktorý síce už ponúka väčšie tlačidlá a displej, aby ste naň videli aj bez okuliarov, ale znesie aj drsnejšie zaobchádzanie? Máme presne niečo pre vás!

iGet DEFENDER D10

iGET Defender D10 vám vďaka svojej pogumovanej konštrukcii skvele sadne do ruky a plný lesku ostane, aj keď z nej náhodou vypadne. Okrem tvrdých pádov, sa nezľakne ani vody či prachu a batéria vám bude slúžiť aj celý mesiac. Z ďalších praktických funkcii môžeme spomenúť napríklad svietidlo, FM rádio a vaše obľúbené fotky si medzi sebou prenesiete aj prostredníctvom služby Bluetooth. A to najlepšie na záver, jeho cena je iba 39.99 eur.

Za málo peňazí (naozaj) veľa muziky

Produktová rada Xiaomi Redmi je už dlhé roky verná svojmu heslu ,,za málo peňazí, veľa muziky. Avšak, s nižšou cenou prichádzajú občas aj drobné kompromisy, čo sa kvality displeja, fotoaparátov či doplnkových funkcii týka, a ktorých sú si fanúšikovia tejto značky vedomí. Tomu je však koniec!

Xiaomi Redmi Note 10s

Stále aktuálny model Xiaomi Redmi Note 10/10 Pro prináša za cenou okolo 200 eur parametre a funkcie, o ktorých sa vám ani nesnívalo. TFT-čkový displej nahradil moderný Amoled, okrem základného fotoaparátu si krajinku cvaknete aj pomocou ,,šíra” alebo približujúceho objektívu a vašu obľúbenú hudbu či filmy budete môcť počúvať stereo. Radi by ste už aj vy konečne platili mobilom? Žiadny problém! Pomocou funkcie NFC to bude otázka 2 sekúnd. A nech vám teraz niekto skúsi povedať, že máte vo vrecku to obyčajné Xiaomi!? :)

 

 

 

 

 

 

 

Okomentovať