AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Vianočné „darčekobranie“

Viete o tom, že advent má byť tradične obdobím pokoja a ľudia by sa mali zrelaxovať a sústrediť trochu viac na seba? Niekedy je to veľmi ťažké, pretože vianočná výzdoba a reklamy nás odvšadiaľ  bombardujú, len čo sa vrátime z letnej dovolenky. Podarilo sa Vám udržať v tom ošiali chladnú hlavu? Alebo ste tomu prepadli, a už to aj pocítila vaša peňaženka?

Vianočné darčeky

Cesta ako sa nezblázniť

Plánovanie nákupu darčekov je jediný recept ako neskrachovať. Určite sa prikloňte skôr k menším a osobným darčekom. Pýtajte sa svojich najbližších čo naozaj potrebujú, určte si cenový limit a nakupujte v predstihu keď je produkt za zvýhodnenú cenu.

Vyhráva praktickosť, nenechajte sa opantať reklamou

Uvažujte pre koho je daná vec a skúmajte jej parametre. Poprosila Vás babka o nový telefón? Dajte jej podržať a otestovať  Váš smartfón. Možno je natoľko zbehlá, že nepotrebuje klasický tlačidlový telefón ako ste si doteraz mysleli. Možno ju poteší , keď bude nie len telefonovať s vnúčatami, ale uvidí aj ich úsmev. Ak ide len o veľkosť písmen a obrázky sa jej zdajú moc malé zamyslite sa nad tabletom. Existuje mnoho modelov, ktoré ponúkajú šikovné riešenia s kompromisom.

Bojíte sa nechať vašich príbuzných dlhšiu dobu o samote? Preto sú na trhu rôzne smart a fitness náramky určené pre úzke skupiny zákazníkov, špeciálne vyvinuté pre seniorov, alebo deti s GPS. To slúži nie len na určovanie polohy, ale aj vyhľadávanie, alebo dokonca tvorenie zón a virtuálnych plotov. Tak sa môžete jednoznačne zbaviť obáv o vašich najbližších a určite v tej mladšej skupine vymizne aj záškoláctvo. Ak neriešite podobné dilemy a skôr by ste vašim ratolestiam chceli trochu uľahčiť pohyb. Pre tínedžerov sú teraz v kurze aj elektronické kolobežkyhoverboardy.

hoverboard

Šikovné darčeky pre radosť

Chlapi sú veľakrát  zmätený z toho, čo tie ženy vlastne chcú. Tu treba myslieť na to, že darček by mal hlavne potešiť. Ženy si nezvyknú potrpieť na technologických novinkách, farba a štýl sú ich heslá! Čo tak smart hodinky, rovno s dvoma náhradnými ramienkami? Doplnky, kryty a puzdra pre telefón to všetko musí ladiť.

Dnešná doba prináša mnoho výhod a tak nám pokrok technológií prináša aj široké portfólio smart zdravotných pomôcok, ktoré vám umožnia mať prehľad o kondícii a vitalite celej rodiny. Môžete tak mať všetky informácie v jednej aplikácii a sledovať tak ich pokrok a vyhodnocovať aktuálny fyzický stav. Je to ideálne riešenie ak hľadáte niečo praktické pre celú rodinu. V moderných domácnostiach sa nestratia ani iné šikovné vecičky ako robotický vysávač, či mutimediálny prehrávač, ktorý urobí s obyčajnej TV smart zariadenie.

rodina na Vianoce

Dobrá rada na záver

Papier veľa znesie. Urobte si poctivo zoznam ľudí, ktorých chcete obdarovať a  tvorte návrhy rovno, čo vás prvé napadne, pokojne aj viac darčekov k jednému menu. Potom si stanovte rozpočet aby Vám ostalo aj na bežné výdavky domácnosti ako každý mesiac. Zmapujte si trh, dnes v dobe dátovej všetko nájdete na internete, zistite ceny a na koniec škrtajte tak aby ste sa zmestili do vašich mantinelov. Nech sa bránime ako chceme Vianoce sú len raz v roku. Nezabúdajme, že podstatné je byť spolu. Nekazme si náladu stresom z príprav a nákupov.

Okomentovať