AKCIA! PRI OSOBNOM ODBERE NA PREDAJNI DOPRAVA ZDARMA

Žiarivý úsmev so sonickými kefkami

Bezpečnostná kamera ovládaná aplikáciou v mobile, robotický vysávač, ktorý aj bez vašej prítomnosti sám uprace či smart žiarovky s nastaviteľnou ľubovoľnou farbou znejú ako produkty budúcnosti, pritom sú už súčasťou množstva domácností. Čo tak k nim pridať aj zubnú kefku, ktorá hodnotí samotné čistenie zubov?
Posledné obdobie sa na trhu ocitá čoraz viac zubných kefiek vo väčších krabičkách, než sme zvyknutí, s nabíjačkami a náhradnými hlavicami, pod názvom sonické či elektrické. Tie majú zabezpečiť účinné a zároveň šetrné čistenie bez námahy. Poďme si predstaviť ich základné črty a funkcie.

Prechod z klasickej zubnej kefky na takúto smart pocítia aj zuby a ďasná, preto je vhodné na začiatok zvoliť nejakú špeciálne šetrnú. Takými vlastnosťami sa môže pochváliť kefka od výrobcu Xiaomi v podobe Oclean Endurance. Hlavnou jednotkou, ktorá sa používa pri sonických kefkách, je určenie pohybov za minútu. Bežné hodnoty sa pohybujú od 36 000, pričom naša kefka
pre začiatočníkov vycíti ešte nepripravené zuby a ďasná, a po týždňoch sama postupne zvyšuje pohyby za minútu až na pokročilých 72 000.
Po zvyknutí si na vibrácie môžeme siahnuť po klasických základných sonických kefkách s ovládaním pomocou jedného tlačidla a špeciálnymi 3D štetinami či stranou na čistenie jazyka, čo nám ponúka Oclean Air 2.
Tridsaťdňovú výdrž a spomínané 3D štetiny boli poskytnuté aj modelu Oclean F1, ktorý svojím jedným tlačidlom dokáže nastaviť režim pre štandardné čistenie, citlivé čistenie alebo bielenie.
Zuby sú už dokonalo čisté, no nároky sa tým stupňujú? Teraz je práve čas pre najvyspelejšie modely Oclean X Pro a jeho nástupcu Oclean X10. Sonické kefky s farebným OLED displejom v aplikácii,
do ktorej si používateľ nastaví stav zubov či príjem sladkého a kávy, vyhodnotia s pomocou umelej inteligencie, ktorý režim je práve najvhodnejší pre dokonalé vyčistenie.
Ak si chcete byť pred návštevou zubára úplne istý, tak X10 umytie zubov zhodnotí hviezdičkami alebo emotikonmi, ktoré vás informujú o kvalite umytia či počte vynechaných zubov.
Pre istotu ešte odstrániť posledný povlak a zvyšky jedla, ktorému po vyčistení zubov oči neodolali, ústnou sprchou, a hor sa zažiariť čistým a zdravým úsmevom.
Aby mohla byť smart celá domácnosť, tak Xiaomi nezabúda ani na najmenších, a to kefkami Oclean Kids.

Náhradná hlavica na sonickú kefku môže stáť viac než kúpa novej obyčajnej. Životnosť štetín sa dá jednoducho predĺžiť bez obáv o zdravie zubov, a to jednorazovou investíciou do sterilizátorov.
A prečo vynechávať perfektné čistenie na dovolenke či služobnej ceste, keď si sonickú kefku môžete so sebou prenášať v kompaktnom puzdre?
Aj základné predstavenie sonických kefiek, ktoré nájdete u nás v smartshope, vám pomôže naštartovať sa do moderného a smart životného štýlu.

 

Vypracovala Veronika, Smartshop

Okomentovať