Mini prenosná klimatizácia Baseus CXTM-21 bielo čierna

Mini prenosná klimatizácia Baseus CXTM-21 bielo čierna

Napísať recenziu

SKU: 1110272505

Značka: Baseus


Skladom na predajni  

Ihneď k odberu

Do dvoch pracovných dní

Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Námestovo
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Považská Bystrica
Prešov, OC Tesco
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina
Žilina, OC Dubeň

33,32 € bez DPH 39,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

Prenosná klimatizačná jednotka 2v1, ktorá nielen ochladzuje, ale aj dokonale zvlhčuje vzduch. Zariadenie má kompaktný, príjemný vzhľad malého retro televízora, takže je nielen ľahké ho premiestniť, ale je aj štýlovým doplnkom do každého interiéru. Skvelá pomôcka počas horúcich letných dní.


Čítať viac

Detaily

Mini klimatizácia poskytuje novú kvalitu chladenia. Je vybavená priestranným tankovým zariadením, ktoré kombinuje výhody klasického ventilátora a drahej klimatizácie. Poskytuje požadované chladenie nielen rýchlym pohybom veterného mlyna, ale aj vďaka nádobe naplnenej vodou.

Chlad vždy a všade - klimatizácia bude perfektné všade tam, kde sa horúčava stane neznesiteľnou. Nezáleží na tom, či budete doma alebo v práci, v obývacej izbe alebo v spálni. Zaručuje okamžité ochladenie vzduchu.

 klimatizacia 1

Dokonale zvlhčený vzduch 

Vďaka nádrži naplnenej vodou zariadenie nielen ochladzuje, ale aj zvlhčuje vzduch, a tak sa stará o vašu pokožku. Do nádoby sa môže tiež pridať akýkoľvek parfumový olej, aby sa obohatil zážitok z aromaterapie.

 klimatizacia 4

Chlad ako ľad 

Keď teplo už prekračuje všetky limity, okrem studenej vody môžete pridať aj kocky ľadu. Týmto spôsobom sa ešte viac zvýši chladiaci výkon, aby bolo možné prekonať aj tie najvyššie teploty.

klimatizacia 2

Ako to funguje? 

Voda z nádrže preteká systémom malých rúrok vo vnútri zariadenia, čím sa vytvára tekutá clona, ktorá je v neustálom pohybe. Horúci vzduch prechádza vnútorným systémom  a nepriepustnou sieťou. Po vyčistení a správnej hydratácii sa vzduch uvoľní vo forme chladného a zdravého. 

Klimatizácia má 3 úrovne výkonu, z ľahkého vetra cez jemný vánok až po silný vietor. V závislosti od teploty si môžete zvoliť optimálny výkon. 

 

klimatizacia 6

Prevádzkový režim je umožňuje zvoliť jeden z 3 uhlov prednej mriežky. K dispozícii sú 2 polohy s uhlom 45 stupňov (smerujúcimi nahor alebo nadol) a uhlom 90 stupňov, ktorý udržuje prúd vzduchu v priamej línií od klimatizácie.

klima 7

Diskrétne chladenie

Vo svojom prevádzkovom režime je klimatizácia veľmi tichá, takže vás nebude rušiť a vy sa môžete sústrediť na vaše činnosti.

Klimatizácia bola vybavená nádržou s objemom 320 ml. V pravom hornom rohu sa nachádza špeciálny indikátor hladiny vody, ktorý vás okamžite informuje o jeho stave. Stačí sa len pozrieť a viete, či je potrebné vodu doliať.

Akýkoľvek zdroj energie

Vďaka konektoru microUSB a príslušnému káblu, ktorý je súčasťou balenia, nabíjať klimatizáciu môžete cez počítač, použitím power banky alebo klasickou sieťou nabíjačkou.

klima 8

Špecifikácie:

Značka: Baseus

Materiál: ABS (termoplastický kopolymér)

Príkon: 4,2 W

Napätie / prúd (vstup): 5V / 0,84A

Objem nádoby: 320 ml

Rýchlosť vetra: 300 ot./min

Rozmery: 15,8 x 18 x 16,4 cm

Obsah balenia: klimatizácia, kábel USB/ micro USB (50 cm), návod

Recenzia

Recenzia k produktu: Mini prenosná klimatizácia Baseus CXTM-21 bielo čierna

    Kvalita
    Cena