myPhone Hammer 3 oranžový

myPhone Hammer 3 oranžový

Viac pohľadov

SKU: 1110190713

Značka: myPhone


Skladom na predajni  

Ihneď k odberu

Do dvoch pracovných dní

Externý sklad
Centrálny sklad
Banská Bystrica, OC Terminal
Bardejov, OC Kaufland
Bardejov, OC Tesco
Brezno, OC Kaufland
Brezno, OC Tesco
Detva
Dolný Kubín
Dunajská Streda
Hlohovec, OC Tesco
Humenné
Kežmarok
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin, OC Tulip
Michalovce
Myjava
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske, OC Tesco
Pezinok
Piešťany
Poprad, OC Tesco
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Ružomberok, OC Kaufland
Senica
Snina
Spišská Nová Ves, Letná ul.
Spišská Nová Ves, OC Madaras
Spišská Nová Ves, OC Tesco
Spišská Nová Ves, OC Kaufland
Stará Ľubovňa, OC Kaufland
Šaľa
Trebišov
Trnava
Trnava kiosk
Vranov nad Topľov
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

36,89 € bez DPH 44,27 €

Najnovšie telefón značky Hammer 3 obsahuje technológiu umožňujúcu voľný vstup do zariadenia, a to aj v extrémnych podmienkach. To sa vyznačuje tým, odolnosť proti vode a plnú ochranu proti prachu, čo potvrdzuje, certifikovaný IP68


Čítať viac


Pozrieť všetko príslušenstvo pre:

myPhone Hammer 3

Detaily


Veľkosť displeja 2,4, '(rozlíšenie 240x320 pixelov), poskytuje výnimočnú čistotu, vynikajúcu reprodukciu farieb a jednoduchú manipuláciu.


Zosilnené puzdro, ktorého parametre potvrdzuje certifikovaný IP68 vodotesné a je plne chránený proti vnikaniu prachu. Telefón je tiež odolný voči nárazom a pádom (1,5 m pokles test). Vysoká pevnosť Hammer 3+ dosiahnutá bez obetovania vzhľad - kryt telefónu je originálny a moderný.

NOVINKA


Najnovší telefón od spoločnosti Hammer 3 obsahuje technologické riešenia, ktoré vám umožnia používať zariadenie aj v extrémnych podmienkach. Je nepremokavý a má plnú ochranu proti prenikaniu prachu, čo potvrdzuje certifikát IP68. Má 2,4 "displej, VGA fotoaparát, Bluetooth a baterku.Nemocná batéria 2000 mAh dáva jej pohotovostný čas až 10 dní.A všetko je v modernom dizajne prípade.

 

VÝDRŽ

 


Zariadenie má batériu s kapacitou 2000 mAh, ktorá zaručuje konverzáciu s príbuznými a bezproblémové používanie aplikácie dlhšiu dobu (pohotovostný režim až 10 dní).

Edo78
Kvalita
Cena

dobre

chvalim ze tam nie je milion ikoniek, ktore ma oberaju o cas a ziadne funkcie zamerane pre deti a ja preto nemusim stracat cas. Tochu slabsi fotoaparat, co mne konkretne nevadi. Baterka vydrzi slusne. Vybral som si dobre
Feri63
Kvalita
Cena

vyborny

Potreboval som do prace mobil, ktory zvladne to extremne prostredie u nas na firme a bude odolny pred prachom a vodou. U vas som ho nasiel. Som velmi spokojny, akurat ze neviem importovat kontakty zo stareho mobilu.

Recenzia

Recenzia k produktu: myPhone Hammer 3 oranžový

    Kvalita
    Cena