myPhone Hammer Energy 3G Dual SIM oranžový

Hammer Energy

Viac pohľadov

Napísať recenziu

SKU: 1110202255

Značka: myPhone


Dostupnosť: Nie je na sklade


120,74 € bez DPH 144,89 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť

myPhone Hammer Energy Vás prekvapí svojim 5 palcovým displejom , odolnosťou, ale aj 5000 mAh batériou s rýchlym nabíjaním Express charging.


Čítať viac


Pozrieť všetko príslušenstvo pre:

myPhone Hammer Energy

Detaily

 

Silný, dobre stavaný so skvelým vzhľadom - Hammer Energy. Robustná konštrukcia a IP68 certifikovaná obrazovka zaručujú, že sa zariadenie prispôsobí všetkým pracovným podmienkam. Bez ohľadu na to, či pracujete v exteriéri, alebo čelíte extrémnym podmienkam, Hammer Energy je pre Vás ako stvorený. 5 palcový IPS display, 4-jadrový procesor, 2 GB RAM a to všetko poháňané 5000 mAh batériou. Hammer Vám poskytne mnoho hodín používania a to aj pri používaní viacerých funkcií naraz. 

 

Hammer Energy sa perfektne vyrovnáva s prachom a vodou, čo potvrdzuje jeho IP68 certifikát. Smartphone bol navrhnutý tak, aby vám jeho zosilnená koštrukcia zabežpečila maximálnu ochranu.

 

 

Máte iba 10 minút a takmer vybitý mobil? Nevadí, Express nabíjanie mobilu skracuje dĺžku procesu nabíjania na polovicu.

 

 

Napriek tomu, že je Hammer hlavne odolným telefónom, ponúka špičkové parametre. 4-core procesor taktovaný na 1,5 GHz s podporou 2GB RAM a operačný systém Android 6.0 Marshmallow vám umožnia vykonávať viacero činností naraz. 

 

16GB internej pamäte, ktorú je možné ďalej rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD s kapacitou 32GB, je dostatočná kapacita na to, aby ste mohli nosiť všetky dôležité dáta kamkoľvek so sebou. 

 

5-palcový HD IPS display vystužený sklom Gorilla Glass 3 je navyše poistený gumou, vďaka čomu je ešte viac chránený pred zničením pri páde.

 

Podeľte sa o energiu s ostatnými. Hammer Energy môže poslúžiť aj ako PowerBank. Stačí ho prepojiť pomocou OTG kábla s iným zariadením. 

 

 

 

Hammer Energy je skutočným pracovným nástrojom. Je vybavený GPS modulom, ktorý vám pomôže dokonale určiť polohu vašej cieľovej destinácie. Pre pripojenie a komunikáciu do všetkých kútov sveta disponuje podporou 3G sietí, Wi-Fi a Bluetoothom. 

 

 

 

Jedno telefónne číslo používate v práci a na to druhé vám volá rodina? Dual SIM vám pomôže oddeliť tieto dva významné prvky života. 

Displej

Veľkosť displeja:5,0 "
  
Typ displeja:IPS

Výkon

Veľkosť úložisko (GB):16 GB
Operačný systém:Android
  

Frekvencia procesora (GHz):1.5 GHz
Počet jadier procesora:4 x
Veľkosť RAM (GB):2 GB
Pamäťová karta:microSD
  
Najväčší pamäťová karta:32 GB
Kapacita batérie:5000 mAh

Pripojenie

Slot na pamäťové karty:áno
Počet SIM kariet:2
Typ SIM karty:nanosim

Multimedia

Rozlíšenie hlavného fotoaparátu:8 MPx
Predná videokamera:áno
Rozlíšenie predného fotoaparátu:2 MPx

Recenzia

Recenzia k produktu: myPhone Hammer Energy 3G Dual SIM oranžový

    Kvalita
    Cena