AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Nokia 105 DualSim čierna

Napísať recenziu

SKU: 1110061920

Značka: Nokia


Nie je na sklade


21,66 € bez DPH 25,99 €

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiťDetaily

 

Dlhotrvácna batéria

S klasickým mobilným telefónom NOKIA 105 Dual SIM sa nemusíte obávať, že by ste nemali dosť batérie na uskutočnenie telefonátu či odosielania SMS správ. Vďaka lítium-polymérovej batérii s kapacitou 800 mAh, ktorou telefón disponuje máte na jedno nabitie k dispozícii až 15 hodin telefonátu a aktívneho užívania telefónu. V pohotovostnom režime batéria vydrží až 600 hodín, čo je v prepočte 25 dní. Následne sa telefón nabíja pomocou dodávanej microUSB nabíjačky.

 

nokia 105

 

Praktické funkcie na každý deň

Uskutočňovanie hovorov a písanie SMS správ je samozrejmosťou telefónu NOKIA 105 Dual SIM a ponúka ešte viac. Aby ste nezabudli na žiadne dôležité údalosti, ako sú schôdzky, narodeniny či oslavy, môžete si ich zaznačiť do kalendára. Na telefóne si viete nastaviť rôzne budíky pre pripomienky ako aj využiťkalkulačku na rýchle prerátanie. Na skrátenie času sú v telefóne už nainštalované hry.

 

nokia 105

 

Podpora dvoch SIM kariet

Ak využívate naraz dve telefónne čísla alebo chcete mať pracovný a osobný telefón v jednom zariadení, určite oceníte podporu funkcie Dual SIM. Telefón NOKIA 105 Dual SIM má sloty na dve Mini SIM karty a tak môžete pohodlne telefonovať a prijímať hovory na dve telefónne čísla v jedinom mobilnom telefóne. Ušetríte či čas s večným hľadaním, kde sa nachádza druhý telefón, keď ho práve potrebujete a tiež peniaze s investíciou do jedného mobilu.

 

nokia 105

 

Farebný 1,4 palcový displej

Všetko zobrazenie prebieha na 1,4 palcovom TFT displeji s podporou 65 tisíc farieb a rozlíšením 128 x 128 pixelov. Operačná pamäť telefónu má veľkosť 4 MB a tak máte priestor na až 2000 kontaktov, ktoré si viete uložiť v adresári. V tme vás poteší svetlo baterky, ktorým viete osvetliť priestor a pre nadšencov hudby má telefón FM rádio.

 

nokia 105

Recenzia

Recenzia k produktu: Nokia 105 DualSim čierna

    Kvalita
    Cena