O nás

Jeden z najväčších predajcov smart produktov na Slovensku
45 maloobchodných predajní
Viac ako 120 zamestnancov
4,5 mil € ročný obrat
Vlastné produkty a exkluzívne partnerstvá značiek príslušenstva
Strategický partner pre predaj produktov a služieb 4ka

Predajne

Predajne

Prevádzkujeme už viac ako 40 predajní na celom Slovensku a stále rastieme. Budujeme silnú značku na slovenskom trhu s podporou moderných technológií s dôrazom na spokojného zákazníka a zamestnanca.

Smartshop

V roku 2017 sme v Trnave vytvorili nový formát predajní s názvom Smartshop a úplne novým dizajnom. Postupne vznikajú ďalšie predajne s týmto moderným minimalistickým vzhľadom.

Projekty

Digitall

Sme jeden z najväčších predajcov mobilných telefónov a príslušenstva. Malá regionálna slovenská firmička, ktorá prevádzkuje 45 smartshopov a má ambíciu byť jednotkou na trhu. Stále sme na začiatku. Naša vízia sa opiera o doterajšie skúsenosti a výborný tím ľudí na pozadí, ktorý je pripravený reagovať na výzvy. Budujeme firmu v rodinnom prostredí s dlhodobou stratégiou. Za najdôležitejšiu časť firmy považujeme práve ľudí s ktorými spolupracujeme.

 

Pochopenie biznisu a neustále zlepšovanie sú pre nás základom úspechu do budúcnosti. Vytvorenie čo naj- dokonalejšieho prepojenia produktov a služieb je náš najdôležitejší cieľ. Smart produkty sú našim životom a veríme, že sa v budúcnosti stanú súčasťou života väčšiny populácie, nielen na Slovensku . Zlepšujeme sa dlhodobo. Od začiatku v roku 2002, kedy sme produkty ponúkali v stánku ovocia a zeleniny až do teraz.

Produkty

Unikátny sortiment

Ponúkame zaujímavé produkty zo sveta technológií za dostupnú cenu. Dôležitú časť našej ponuky tvoria púzdra, obaly a iné príslušenstvo pre mobilné zariadenia. Vlastné produkty a exkluzívne partnerstvá značiek prinášajú komplexnú a atraktívnu ponuku pre bežného aj náročného spotrebiteľa.

Omnichannel

Všetky komunikačne kanály sú prepojené
a dostupné pre zákazníkov v dokonalom
produktovom prostredí - Omnichannel

Služby

Unikátne služby

Pre nášho zákazníka poskytujeme profesionálny servis mobilných zariadení vykonávaný certifikovanými servisnými technikmi . Služby operátora dokonale dopĺňajú naše portfólio a prispievajú k spokojnosti zákazníka. Dôležitú úlohu zohráva tiež odborné poradenstvo poskytované online, ale aj priamo na našich prevádzkach.

Digitall + 4ka

V roku 2019 k nám pribudol strategický partner 4ka. Predaj produktov a služieb operátora a zakomponovanie silnej značky partnera do vizuálu našich predajní.

Ľudia

Ďakujeme za pozornosť