AKCIA ! DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY S OSOBNÝM ODBEROM !

Filtrovať podľa

Currently Shopping by

  1. Značka Mobilu: Odstrániť túto položku Caterpillar

Nákupné voľby

Značka Mobilu

Obaly, puzdra a kryty na mobil Caterpillar

Vyberte si z veľkého množstva obalov, krytov a puzdier na mobilné telefóny. V ponuke máme aj širokú paletu farieb a tvarov. Nezabudli sme ani na prémiové značky ako Guess a Karl Lagerfeld, ktoré potešia nejednu ženu. Najväčší výber krytov a puzdier majú obľúbené značky ako Samsung, Apple iPhone a Xiaomi, ale nezabúdame ani na ostatné. Jednoducho si stačí vo filtry vybrať model telefónu, ktorý hľadáte.
Nie všetky mobily majú svoje vlastné púzdra, ktoré presne sedia na daný model a preto máme v ponuke aj univerzálne obaly.
Ku každému krytu odporúčame dokúpiť aj ochranné sklo, ktoré zníži šancu na poškodenie dispeja smartfónu.

Vyber si svoj mobil
  • 

    Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

    Kryt na CAT

     

    Mobily značky CAT sú klasika, ktorá sa nám spája so silnými mužmi, ktorí používajú svoje mobilné telefóny v tých najextremnejších podmienkach. V súčasnosti po týchto mobilných zariadeniach nesiahajú len silní chlapi. Mobily značky CAT sú ľahko dostupné. Ponúkajú kvalitné fotografie, skvelú výdrž batérie a ergonomické držanie. Aj tieto vysoko odolné mobilné telefóny si zaslúžia trochu farebnosti a ochrany. Kryt na CAT telefón je veľmi špecifický a určite nie je kompatibilný s inou značkou telefónu. Napriek tomu ponúka jedinečný dizajn a rôzne farebné prevedenia.